PayPal, dünya çapında çevrimiçi ödeme yöntemi olarak çalışan ve çevrimiçi para transferi için yardımcı olan ve nakit para ve çek gibi geleneksel yöntemlere alternatif olarak çalışan bir Amerikan Şirketi.

PayPal Yetişkinler İçin Hazırlanmış Siteye Ödeme Desteğini Kesti

PayPal, dünya çapında çevrimiçi ödeme yöntemi olarak çalışan ve çevrimiçi para transferi için yardımcı olan ve nakit para ve çek gibi geleneksel yöntemlere alternatif olarak çalışan bir Amerikan Şirketi. PayPal, dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından PornHub platformuyla ilişkili kişiler de dahil olmak üzere yaptıkları işe ilişkin ödemeleri almak için kullanılan küresel bir sistem.

Bununla birlikte, PayPal, yetişkin endüstrisinde yer alan ve PayPal hesaplarını herhangi bir bildirimde bulunmadan şirket tarafından bloke eden çeşitli kişilerin vakaları olduğu için her zaman yetişkin eğlence endüstrisine karşı olmuştur. PayPal, PornHub modellerinin şu ana kadar ödemelerini aldığı en güvenilir yoldu.

PayPal’dan Yeni Hamle

PayPal, platform için hizmetlerini bir uyarı bile vermeden durdurdu, bu da PornHub platformunu etkiledi. PayPal, PornHub'ın premium üyelikleri ve uygulama hizmetleri için ödeme almasının önemli yollarından biriydi. PornHub modellerine yapılan ödemeler de PayPal yardımı ile yapıldı.

PayPal, önde gelen yetişkin eğlence platformunda faaliyetlerini neden durdurduklarına ve ödemelerin neden dünya çapında durdurulduğuna dair herhangi bir bilgi vermedi. Öte yandan, PornHub para kazanmak için platforma bağımlı olan modellere ödeme yapmak üzere bir alternatif aramaya başladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ