Bu yazımızda sizlere Persistence Coin (XPRT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve XPRT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Persistence Coin (XPRT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve XPRT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Persistence Coin (XPRT) Nedir?

Persistence, faturalar gibi gerçek dünya varlıklarını teminat olarak kullanarak kripto varlıkların (stabilcoinler) ödünç alınmasını kolaylaştırarak kurumsal açık finansmanı güçlendiren bir protokoldür. Bu, DeFi ve geleneksel finans arasında köprü kurar ve gerçek dünyadaki finansman sorunlarını çözmek için DeFi'nin özelliklerini kullanır.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Persistence, işletmelerin ve traderların finansman ihtiyaçlarını karşılamak için alacaklara karşı kredi çekmelerine olanak tanıyarak verimli küresel sermaye tahsisini kolaylaştırmayı amaçlar. Düşük faizli yargı alanlarındaki yatırımcıların, gerçek dünya gelir getirici varlıklar biçiminde temelde yeni bir varlık sınıfı aracılığıyla getiri elde etmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Persistence ekosistemindeki ilk uygulama olan Comdex, 30 milyon dolar değerinde emtia ticareti gerçekleştirdi. Ayrıca Persistence, emtia ticareti endüstrisindeki 1,5 Trilyon dolarlık finansman açığını kapatmayı hedefliyor. Sağlam doğrulayıcı seti ve Terra gibi projelerle stratejik ortaklıklar, ürün-pazar uyumunun bir doğrulamasıdır.

Teknoloji yığını şunlardan oluşur: - Persistence zincirleri - Persistence ana zinciri ve doğrulayıcı seti tarafından sağlanan güvenlikle, işletmeye özel bir "Uygulama zincirleri" ağı - Persistence SDK - bir tak ve çalıştır modülleri paketi yeni oluşturmak veya mevcut Borsalar ve Pazar Yerlerini entegre etmek - Persistence dApp'leri - kurumsal ve perakende paydaşlara odaklanan finans uygulamaları.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ