Kıdemli yatırımcı Peter Brandt, Bitcoin yatırımcılarının kalabalığa karşı gitmesi gerektiğine inanıyor.

Kıdemli yatırımcı Peter Brandt, Bitcoin yatırımcılarının kalabalığa karşı gitmesi gerektiğine inanıyor.Tecrübeli yatırımcı Peter Brandt, son tweetinde Bitcoin satın alma zamanının geldiğini öne sürdü.Brandt, piyasa duyarlılığının fazla düşüş eğiliminde olduğunu belirtti, bu yüzden kripto para biriminin muhtemelen daha da yükseleceğine inanıyor.

Piyasa korku içindeyken varlık satın almak, karşıt yatırımın en popüler ilkelerinden biridir.

Ayrıca haftalık grafikte Bitcoin'in azalan bir kanal oluşturduğunu gösteren bir fiyat grafiği ekledi. Bu tür modellerin kısa vadede düşüş eğiliminde olduğu düşünülse de, boğalar üst trend çizgisine girerse amiral gemisi kripto para birimi muhtemelen daha fazla yükseliş görecek.

Brandt tweetinde, Bitcoin'in resimlerini lazer göz eklemek için düzenlemesinin pazarın zirvesinin açık bir işareti olduğunu yineledi.

Düşüş Çizgisi

Amiral gemisi kripto para birimi Kasım ayında 69.000 dolara ulaştı ve o zamandan beri %50'den fazla değer kaybetti. 38.000 dolar destek seviyesinin üzerinde birkaç başarısız girişimden sonra, Bitcoin bir kez daha 37.000 doların altına düştü.

Yakın tarihli bir tweet'te, popüler kripto para birimi yatırımcısı Scott Melker, 39.600 dolar seviyesinin üzerinde haftalık bir kapanış olana kadar Bitcoin'de yükselişe geçmeyeceğini iddia ediyor. Amiral gemisi kripto para biriminin aylardır haftalık grafikte arka arkaya iki yükseliş mumu olmadığını kaydetti.

Bitcoin ayrıca Haziran 2021'den bu yana gerçekleşmemiş olan art arda üçüncü ay kayıplarını kaydetme yolunda ilerliyor. En iyi kripto para okumada Şubat'ı bitirecek olsaydı, kripto para biriminin 2019'un başından bu yana en uzun kayıp serisini işaretlerdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ