3000 $? $1000 dolar? Bitcoin’in her şeyini bilen Peter Brandt'a göre Bitcoin (BTC) sıfıra kadar çökebilir.

Peter Brandt Bitcoin

3000 $? $1000 dolar? Bitcoin’in her şeyini bilen Peter Brandt'a göre Bitcoin (BTC) sıfıra kadar çökebilir.

Emtia tüccarı Peter Brandt, bahislerini sıfırlamak için Bitcoin'e (BTC) yatırdığını söyledi.

7.500 doların altındaki düşüş, sadece birkaç ay önce turuncu kripto parada yükselen tanınmış grafikçi için bir çekim noktasıydı.

Orta yol yok

Brandt'a göre, Bitcoin ya 100.000 dolar ya da 0 dolar olabilir. En ateşli boğalardan bile korkan 12 Mayıs çöküşünden sonra, tüccar şimdi ikinci senaryoya doğru eğiliyor.

Aralık ayında, BTC'nin 100.000 dolarlık dikenli yolunu, Temmuz ayında sadece 5.300 dolar seviyesinin altına düştüğünü açıkladı. BTC aslında siyah Perşembe günü 3.870 dolara kadar düştü.

FTX CEO'su Sam Bankman-Fried, borsa fişi çekmeseydi, BitMEX'in tasfiyelerinin sıfıra kadar çıkabileceğini bile iddia etti. Bu, Brandt'ın ayı odaklı fiyat çağrısının o kadar getirilmiş olmadığı anlamına gelir.

Peter Schiff haklıydı (bir kez)

Bu arada, Bitcoin tweet'leri genellikle karşı bir gösterge olarak kabul edilen Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, nihayet bu doğru fiyat tahmini hakkında övünme şansına sahipti.

 Aslında, Schiff, BTC fiyatının yüzde 50'lik bir düşüşe geçmeden sadece iki gün önce yarıya indirilmesi hakkında eski bir şaka yayınladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ