Bitcoin fiyatı, yazı yazılırken son 24 saatte yaklaşık %1.2 arttı ve boğalar yükselmeye çalışırken 21.400 doların üzerinde işlem görüyor.

Peter Brandt Potansiyel Bitcoin Tabanına İşaret Ediyor

Bitcoin fiyatı, yazı yazılırken son 24 saatte yaklaşık %1.2 arttı ve boğalar yükselmeye çalışırken 21.400 doların üzerinde işlem görüyor.

Günlük grafikte hafif kazançlar, arka arkaya altı kırmızı mum ve ardından iki küçük yeşil mumdan oluşuyor.

Bununla birlikte, daha geniş pazar büyük ölçüde istikrarsızken, önde gelen kripto para birimi, BTC/USD'yi geçen hafta 25.000 doların üzerine çıkaran satışlara karşı hala savunmasız.

Artan Kama Hedefleri: BTC İçin Sırada Ne Var?

Cuma günü, daha geniş risk varlıkları piyasasının ABD Merkez Bankası'nın enflasyonu yavaşlattığını gösteren verilere rağmen şahin bir yaklaşımı sürdürmeyi planladığı haberi üzerine batması nedeniyle BTC'nin fiyatı yaklaşık %10 düştü.

Riskten kaçınma hissi, Bitcoin'in üç haftadaki en düşük fiyat seviyesine ulaştığını gördü .Coinbase'de 20.760 dolar, çift bu hafta yaklaşık %12 düştü. Efsanevi yatırımcı Peter Brandt, BTC fiyat hareketi hakkında şunları söylüyor:

Tüm pratik amaçlar için, Bitcoin $BTC'deki yükselen kama hedefi zaten karşılandı. Bu, yükseliş için bir neden değil ve BTC'nin henüz düşemeyeceği anlamına da gelmiyor pic.twitter.com/fB3sGa9e6o

- Peter Brandt (@PeterLBrandt) 20 Ağustos 2022

Brandt, yükselen bir takozdan kopuşu gösteren bir grafiğe işaret ederken, kripto para biriminin bu nedenle önemli aşağı yönlü hedefler için hazır olduğunu söyledi.

Boğalar desteği tutarsa buradan bir miktar sıçrama mümkündür, ancak talep yeniden yükleme bölgesi kırılırsa daha fazla acı çekmesi muhtemeldir, kripto analisti Michael van de Poppe'nin de vurguladığı bir senaryo. aşağıdaki tweet'i.

20.000 doların altındaki son büyük düşüş, BTC/USD'nin 17.600 dolar civarında en düşük seviyelerine düştüğünü gördü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ