Efsanevi eski borsa tüccarı Peter Brandt, bir daha asla yapmayacağına söz verdikten sonra XRP hakkında tweet attı ve boğa gibi görünmüyor.

Peter Brandt Uyardı: XRP Fiyatı Yer Altına İnecek

Efsanevi eski borsa tüccarı Peter Brandt, bir daha asla yapmayacağına söz verdikten sonra XRP hakkında tweet attı ve boğa gibi görünmüyor.

Ticaret efsanesi Peter Brandt, XRP hayranları daha önce kaba olduğu için bunu bir daha asla yapmayacağı sözüne aykırı olduğunu kabul eden bir XRP grafiği yayınladı. .

Ancak, şimdi XRP ordusunu troll ediyormuş gibi, XRP fiyat tahminini paylaşma havasında gibi görünüyor.

Kara Perşembe gününden sonra, Bitcoin fiyat çöküşünün tüm altcoinlerin onunla birlikte çökmesine neden olduğu gün XRP fiyatı da önemli ölçüde düştü. Yazım sırasında, üçüncü en büyük kripto para el değiştiriyor ve yaklaşık 0.15 dolar civarında dalgalanıyor.

Perşembe günü Peter Brandt, XRP'nin ilk önce 0.16 $ seviyesine, sonra da daha da aşağısına uzanacağını söylediği bir grafik yayınladı.

115,8 milyon XRP en büyük borsalar arasında taşındı

Son birkaç saat içinde, XRPL Monitor bot birbiri ardına gelen ve birlikte 115,8 milyon XRP taşıyan birkaç kripto işleminin Twitter verilerini paylaştı. Bu 17.912.197 dolara tekabül ediyor.

Bithumb, Kraken, Huobi ve Binance gibi büyük borsalar, hem bir borsadan diğerine hem de tek bir borsada kripto cüzdanlar arasında gönderilen muazzam miktarlarda XRP ile ilgiliydi.

 XRP fiyatı düştüğü için, kripto Twitter'daki çoğu düşüşü satın almayı önerdi, bu nedenle yatırımcılar fiyat düşükken para birimini biriktirecekler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ