Peter Brandt'ın şirketi, Bitcoin de dahil olmak üzere en iyi beş varlık üzerinde uzun mesafe kat ediyor.

Peter Brandt'ın şirketi, Bitcoin de dahil olmak üzere en iyi beş varlık üzerinde uzun mesafe kat ediyor. Brandt, Bitcoin'in kısa vadede 40 bin dolara ulaşmasını bekliyor.

Peter Brandt'ın ticaret şirketi Factor LLC'nin Bitcoin'de uzun süredir devam ettiği ve önde gelen kripto para birimi için olası bir zafer spekülasyonlarını şimdiden tetiklediği bildiriliyor. Genel halka yönelik olmayan bir tweet'te Brandt, şirketinin Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere beş uzun pozisyon aldığını açıkladı. Gönderiye ekli, fiyatın 40 bin dolara ulaşmasını beklediğini gösteren bir grafikti. Bir kullanıcıya yanıt olarak Brandt şunları söyledi:

Üzgünüm, bunu yanlışlıkla herkese açık Twitter akışıma tweetledim. Özel Twitter akışımla sınırlı olması gerekiyordu.

Grafik, Bitcoin'in, fiyatın son zamanlarda yükseldiği bir dayanak noktası modelini başarıyla oluşturduğunu gösteriyor. 10 Nisan'da 1 günlük bir grafik paylaştı ve "Breakout" başlığını attı. 29.200 doların üzerindeki artışın Brandt'ın satın alması için yeterli zemin sağladığına inanılıyor.

Fulcrum tabanı basit bir kolun şeklini andırıyor. Analistler, tabanın uzun süreli bir düşüş trendinin ardından derin bir konsolidasyon alanında oluştuğunu açıklıyor. Diziliş, ortada gerçekleşen başarısız bir toparlanmayı, ardından son kırılmadan önce daha zayıf toparlanmaları gösteriyor.

Kripto analisti Ali Martinez'in yakın zamanda aynı modeli paylaştığı ve BTC'nin 34 bin doları görebileceğini tahmin ettiği hatırlanabilir.

Yükseliş megafon paterni BTC'nin yörüngesini dikte etmeye devam ederken, Bitcoin 34.000 $'lık rotasını koruyor!

Brandt'ın Önceki Bitcoin Tahmini

20 Mart'ta Brandt, Bitcoin'in önümüzdeki 12 Ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmesini beklediğini tweetledi.

Tüm tahminler sadece tahmindir. Benim tahminim, Bitcoin'in yeni ATH'lerden 12 ay uzakta olduğu yönünde.

BTC'nin yakın zamanda 50 bin dolara yaklaşamayabileceğini de tahmin ettiği için bu oldukça ilginç.

Gerçek olmayan görüşlere sahip olmak tehlikelidir. Nisan-Haziran 2024'teki yeni ATH'ler, geçmiş döngülerle büyük ölçüde uyumlu olacaktır. Kriptodaki dezenformasyon miktarı benim için inanılmaz.

6 Nisan'da, Bitcoin madenciliği zorluğu da blockchain ağında madencilik zorluğunun yakın zamanda ayarlanmasının ardından tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Rapora göre, madencilik zorluğu art arda dördüncü kez yüzde 2,3 artarak 47,8 trilyona ulaştı.

11 Nisan itibariyle, Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi, olası 100 üzerinden 68 puan alarak "Açgözlülük" içinde kaldı. Analistler, mevcut piyasa açgözlülük seviyesinin, Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydettiği önceki seviyeye benzer olduğunu gözlemlediler.
Bir önceki ralliden sonra, ABD merkezli kripto para borsası Gemini'nin baş strateji sorumlusu Marshall Beard, Bitcoin'in bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını ve 100 bin dolara yükselebileceğini tahmin etti. Stablecoin veren Tether'in baş teknoloji sorumlusu Paolo Ardoino da Bitcoin'in 69 bin doları yeniden test edebileceğine inanıyor. Bittrex Global CEO'su Oliver Linch, kripto piyasasındaki rallinin, insanların bankacılık sisteminin çöküşünden korkmadığını gösterdiğini düşünüyor.

Bitcoin şu anda 30.505,47 $'lık bir ticaret fiyatı ile yükseliş hissi yaşıyor. Son yedi gün içinde varlık yüzde 8,6 arttı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ