Tanınmış BTC eleştirmeni ve Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda yorum yaptı.

Peter Schiff:  “Bitcoin (BTС) Fiyatı Bu Yıl Altından Yüksek Ama Hiçbir Şey İfade Etmiyor”

Tanınmış BTC eleştirmeni ve Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda yorum yaptı. Schiff, Pomp’un (Morgan Creek Digital'in bir ortağı) BTC'nin güvenli bir liman değil, yalnızca ilişkisiz bir varlık olduğunu itiraf etiiğini söylüyor.

Buna ek olarak, bu yıl Bitcoin değerinin altından daha yüksek olmasının kesinlikle hiçbir şey ifade etmediğine inanıyor.

"Bitcoin İlişkili Olmayan Bir Varlık"

CNN ile yaptığı röportajda, Morgan Creek Digital’in CEO’su Twitter'da Pomp olarak adlandırılan Anthony Pompliano, Bitcoin'in başka herhangi bir varlık ile korele olmadığını belirtti. Ayrıca insanların genellikle güvenli bir liman varlığı ve değeri ile  piyasadaki diğer varlıklara bağlı olmayan bir varlığı karıştırdıklarını söyledi.

Peter Schiff, son tweet'lerinden birinde bu ifadeyi gösterdi ve Pomp'ın artık BTC'ye güvenli bir liman varlığı demediğini söyledi. Bu, Bitcoin'in bir yatırım aracı olarak hiçbir değerinin olmadığını söyleyerek hobi atına tekrar girmesine izin verdi.

‘BTC Fiyatı Altından Daha Yüksek Ama Bir Anlam İfade Etmiyor’

Schiff, düşüncesini sürdürürken, Bitcoin fiyatının bu yıl şimdiye kadar altın kotasyonlarını aşmasına rağmen, bunun BTC'nin altından daha iyi olduğunu kanıtlamadığını belirtti.

2020'de amiral gemisi kriptosunun negatif kalması ve altın fiyatı olduğu yerde kalması durumunda Pomp'a BTC'yi almasını değiştirip değiştirmeyeceğini sordu. Schiff ısrar etti: “Bu yılki kazançlar Bitcoin'in güvenli liman statüsüyle alakasız.” Kripto eleştirmeni Peter Schiff, Anthony Pompliano ile tartışırken, Bitcoin'in güvenli bir liman varlığı olmadığında ısrar ediyor ve 'Pomp'ı BTC alımını değiştirmeye ikna etmeye çalışıyor

Bitcoin Bu Yıl % 30 Arttı

Pompliano'ya göre, bu yıl şimdiye kadar, Bitcoin yüzde on büyüdü ve son on iki ayda yüzde 150 artış gösterdi.

2019 yılında ve bu yıl BTC'nin fiyat artışını görünce, daha fazla insan yükselişe geçiyor ve John McAfee tarafından 1 milyon dolar vaat edilen fiyat zirvesini dışlıyor gibi görünmüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ