Euro Pacific Capital'den Peter Schiff, küresel hisse senetleriyle çöktükten sonra Bitcoin'e (BTC) çatal koyabileceğinizi söylüyor.

Peter Schiff: Bitcoin (BTC) Dijital Altın Söylemi Başarısız Olduktan Sonra

Euro Pacific Capital'den Peter Schiff, küresel hisse senetleriyle çöktükten sonra Bitcoin'e (BTC) çatal koyabileceğinizi söylüyor.

Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Bitcoin'in son fiyat çöküşünü amiral gemisi kripto para birimine yeni amansız saldırılar dizisi başlatmak için bir fırsat olarak kullandı.

Bu sefer, altın tutkunu, turuncu koinin, ilk büyük testini güvenli bir liman varlığı olarak kabul edemediğinden sonra yapıldığını söylüyor.

Schiff, küresel hisse senetleri ile şaşırtıcı bir şekilde düştükten sonra Bitcoin'e yardımcı olabilecek hiçbir şey olmadığını öne sürüyor. Deneyimli tüccar John Bollinger ve Coinbase CEO'su Brian Armstrong, BTC'nin bu koşullar altında ters yönde hareket etmesini bekledi, ancak durum böyle değildi.

Bitcoin'in fiyatı, son birkaç gün içinde yüzde 17'den fazla düştü ve bu, Bitcoin'in küresel belirsizlik zamanlarında daha cazip olacağını iddia eden uzmanlar karşısında uçuyor.

Bu son çökme, milyarder Ray Dalio'ya göre ne bir değer deposu ne de bir değişim aracı olan lider kripto para biriminin kimlik krizini kötüleştiriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ