Bitcoin, 2019’da hala altından ve S&P 500’den daha iyi performans gösteriyor ancak Peter Schiff, bu durumun bu yılın sonuna kadar değişebileceğine inanıyor.

Peter Schiff, Bitcoin (BTC) Ethereum (ETH) ve Ripple

Son tweet'inde, altın tutkunu Peter Schiff bir başka uğursuz Bitcoin (BTC) fiyat tahminini dile getirdi. Europe Pacific Capital'in CEO'su görünüşte bir numaralı kripto para biriminin, 2019'un sonunda Ethereum (ETH) ve Ripple'nin XRP'sinin yolunu takip edebileceğini düşünüyor.

Gökyüzünde Pasta

2018, Bitcoin için tarihinin en kötü yılı olduğu ortaya çıktı - önde gelen kripto para birimi 3,200 $ seviyesinin altına düştü ve yılı % 70 fiyat düşüşüyle kapattı. Bununla birlikte, 18 Aralık itibariyle, Bitcoin, 2019'un sonlarında cansız performansını haklı çıkarmak isteyen boğaların temel argümanı olan, bugüne kadar yüzde 80'den fazla bir artış kaydetti.

Ayılar hala sorumluyken, Bitcoin'in bu yılın sonuna kadar ikna edici bir iyileşme gerçekleştirmesi pek mümkün değil. CoinStats verilerine göre, en yüksek kripto para birimi 6,452 dolara düşerek yeni bir gün içi seviyesine düştü.

Bitcoin Muhalifi

Schiff genellikle, sevdiği altının yerini almakla tehdit eden yeni dijital varlık olan Bitcoin için işler güneye döndüğünde Twitter'da daha aktif hale geliyor.

Bu haftanın başlarında, Bitcoin'e "dolandırıcılık" derken, ilk uygulayıcıları kripto para fiyatlarındaki düşüş nedeniyle piyasadan çıkmaya çağırdı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ