Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Bitcoin'i mevcut fiyatlarla satın almak isteyen 'daha büyük aptallar' arzının 'azalıyor' olduğunu söyledi

Peter Schiff’ten Aşağılayıcı Bitcoin Açıklaması

Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Bitcoin'i mevcut fiyatlarla satın almak isteyen 'daha büyük aptallar' arzının 'azalıyor' olduğunu söyledi

Altın tutkunu Peter Schiff kısa süre önce Gemini'nin kurucu ortağı Tyler Winklevoss ile Twitter'da Bitcoin fiyatını manipüle etmekle suçlayarak ayrıldı.

Schiff, Winklevoss'un Bitcoin varlıklarından kurtulmak için “çok aptala” ihtiyaç duyan balinalardan biri olduğuna inanıyor.

Schiff'e yanıt olarak Winkelvoss, ateşli Bitcoin eleştirmeni hala etrafta olduğu sürece aptalların arzının asla “çok düşük” olmayacağını söyledi.

Ünlü ikizlere yapılan Schiff saldırısı sürpriz olmamalı. 2012 yılında tenha Ibiza adasında Bitcoin'i öğrendikten sonra, ikili riskli bir bahis aldı ve Charlie Shrem’in BitInstant'ına yatırım yapmaya ve tonlarca para almaya başladı. Sonunda milyarder oldular ve yeni dijital harekete öncülük ettiler.

Altın tutkunu ise 2011 yılında BTC hakkında bilgi sahibi olmasına rağmen kripto devriminin kenarlarında kalmayı seçti.

 Şimdi Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık % 53 düşüşle 9.500 $ 'dan işlem gördüğü için Schiff, şimdi Winklevoss’un Bitcoin tarafından yeterince dolu olduğunu iddia ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ