Ünlü Youtuber PewDiePie, içeriğini yakın zamanda TRON ekosistemine katılan DLive'de canlı yayınlamaya karar verdi. Justin Sun bugün duyuru yapmak için Twitter'a gitti.

PewDiePie TRON Destekli Platform

Ünlü Youtuber PewDiePie, içeriğini yakın zamanda TRON ekosistemine katılan DLive'de canlı yayınlamaya karar verdi. Justin Sun bugün duyuru yapmak için Twitter'a gitti.

Önde gelen bir YouTuber olan PewDiePie, yakında TRON ağına geçecek olan blockchain destekli bir akış sitesi olan DLive'de yayın yapmaya başladı. Duyuru, Aralık ayı sonunda DLive ile ortaklığını ilan eden TRON için önemli bir adım.

Justin Sun bugün PewDiePie'nin DLive kullanacağını duyurmak için Twitter'a gitti. Komik bir video paylaşan PewDiePie, platformun yaratıcılardan daha az aldığını ve genel olarak hayranlar ve flamalar arasında daha etkileşimli bir deneyim sağladığını iddia ederek neden katıldığını açıklıyor. Ayrıca sohbet işlevini ve son derece önemli olan geniş çıkartma koleksiyonunu övüyor.

Ancak, PewDiePie bir süredir DLive'de yayın yapıyor. Aslında, platformdaki ilk akışı TRON'dan önce 11 Nisan'da gerçekleşti. O zamanlar, PewDiePie'nin abone sayısına göre ilk 5 YouTuber arasında olduğu göz önüne alındığında benzeri görülmemiş olarak bildirildi. DLive şu anda aylık 5 milyon aktif kullanıcıya ve yaklaşık 80.000 aktif yayıncıya sahiptir. PewDiePie, elbette, açık ara en büyüğüdür.

PewDiePie’nin en son videosunda, hayranlarına tekrar DLive'a katılmalarını istiyor. Ayrıca, BitTorrent ve TRON'dan doğrudan söz ederek TRON'un “100 milyondan fazla kullanıcısı” olduğunu söylüyor. Bunun ne kadar doğru olduğu belli değil, ancak açıkçası, hiç kimse PewDiePie'nin bir akış sırasında doğrudan TRON'dan bahsetmesini beklemiyordu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ