Perth, Avustralya / 22 Eylül 2021 / Phaeton platformu, LAToken platformunda İlk Değişim Teklifinin (IEO) başlatıldığını duyurdu.

Perth, Avustralya / 22 Eylül 2021 / Phaeton platformu, LAToken platformunda İlk Değişim Teklifinin (IEO) başlatıldığını duyurdu. Phaeton, geliştiricilerin ölçeklenebilir blok zincirleri oluşturmak için Yan Zincirlerden ve Akıllı Sözleşmelerden yararlanmasına olanak tanıyan, yeni bir merkezi olmayan blok zinciri ağıdır. Phaeton platformu, kullanıcılara merkezi olmayan bir küresel pazara erişim sağlayan bir ekosisteme sahiptir. Yan zincirleri, bağımsız dApp'lere izin vererek, kişiselleştirmeyi, ölçeklenebilirliği ve kullanıcılara birden fazla fayda sağlayan yüksek ağ ücretlerinden ayrılmayı kolaylaştırır. Protokol, tüm paydaşlar için uygun, güvenli ve sorunsuz hale getirmek için tasarlanmıştır. Phaeton protokolünün Phaeton Kimliği oluşturma, doğrulama ve diğer yönlerine dalalım.

 

PHAE Coin, Phaeton Blockchain'in yerel parasıdır ve ekosistemdeki işlem ücretleri, delegeler ve ödüller için kullanılır. PHAE Coin borsalarda mevcuttur. İlk tur IEO arzı 10 Milyon ile sınırlıdır, burada 1 PHAE = 1 $ ve aktif çiftler BTC/ETH/USDT'yi içerir.  IEO'nun ikinci ve üçüncü turunda fiyat sırasıyla 5$ ve 10$ olacak.

 Phaeton bugüne kadar bu projeleri ilerletmek için yaklaşık 1 milyon dolar topladı ve PHAE paralarını uluslararası borsalarda, yani P2P2B2B2 ve LaToken'da listelemek için onaylandı. Bu, Phaeton'un değerini 25 milyon AUD'den 275 Milyon AUD'ye önemli ölçüde artıracaktır. Yeni iş modelini benimsemesinden bu yana önemli ilerlemeler kaydedildi. Bu büyüme, Phaeton'un önemli bir kamu ilgisi kazandığını gördü.

 Son zamanlarda, Phaeton'a ASX (Avustralya Menkul Kıymetler Borsası), TSX (Toronto Menkul Kıymetler Borsası ve NASDAQ (National Association of Securities Dealers Automated Quoations) dahil Menkul Kıymetler Borsası'na kote olmak üzere üç borsacı kuruluş yaklaştı. Phaeton ikincisini takip ediyor.

Phaeton'u Diğer Blockchain'den Farklı Kılan Nedir?

Phaeton, her zaman popüler olan Defi pazarında, farklı platformların kendi Dapp'lerini oluşturmak için Phaeton'u kullanmalarına olanak tanıyan önemli bir ölçeklenebilir çözüm sunuyor. Diğer birçok platform Dapp barındırma hizmeti sunarken, Phaeton'u diğerlerinden ayıran şey, minimum maliyetle sunduğu ölçeklenebilir çözümlerdir ve iş modeli onu diğerlerinden ayırır.

 Onu Diğerlerinden Ayıran Temel Özelliklerden Bazıları Şunlardır:

● Çevre Dostu: Phaeton Blockchain, 250 kb blok boyutuna (potansiyel bir milyon işlem) ve beş saniye oluşturma süresine sahip merkezi olmayan bir defter sistemine sahiptir. Ayrıca Phaeton Blockchain, Delegated Proof of Stake (dPoS) artı Delegated Bizans Hata Toleransı (DPoS+dBFT) konsensüs algoritmasını temel alarak enerji verimliliğini ve maliyetini artırır. Phaeton, işletmelerin parasal işlemler, veriler veya akıllı sözleşmeler için kullanması için bir platform sağlamaya odaklanan bağımsız bir blok zinciri olmaya devam ediyor. Bireylerin bir düğümü barındırma yeteneği, Blockchain'in hızını, ölçeklenebilirliğini ve güvenliğini artırmak için kritik öneme sahiptir.

● Sosyal Etki: Phaeton tarafından üstlenilen tüm projelerin sosyal bir etkisi olmalıdır. Bu nedenle Phaeton's, Sosyal Etki girişimleri için bir Kuluçka Platformu oluşturmuştur. Ayrıca Phaeton, “Eylem Getirir Sonuçlar” mottosuyla birçok projeye imza atmıştır. Uygun fiyatlı konut, yenilenebilir enerji, karbon kredileri, sağlık ve zindelik, eğitim, sosyal altyapı ve sürdürülebilir tarım üzerinde çalışıyoruz.

● Teknoloji Çeşitliliği: Phaeton sadece blok zinciri ile sınırlı değildir ve mevcut olanları geliştirmek için blok zinciri kullanarak FinTech, ConTect ve AgriTect'in en iyilerini birleştirir. örneğin Phaeton, Fintech ile Defi ve Kitle Fonlaması modelleri olarak Phaeton ESG Tahvil Borsası ve Phaeton Real Estate TNFT Marketplace'i yaratıyor. Sürdürülebilir topluluklar inşa etmeyi amaçlayan Phaeton, Yenilenebilir Enerjiye odaklanmıştır ve şu anda bölgesel kasabalar için Mikro Şebeke Güneş Enerjisi Çiftlikleri (1 MW) üzerinde çalışmakta ve bir Mikro Hidrojen Enerji Santralinin araştırma ve geliştirmesini üstlenmektedir. Bu ürünler somut projelerle bütünleştirilmelidir.

JavaScript ve TypeScript kullanılarak oluşturulan Phaeton Blockchain, her tür merkezi olmayan uygulamanın kolayca geliştirilmesini sağlar. Buna ek olarak, yerel bir tokenin  mevcudiyeti, herhangi bir dijital ödemeyi kolaylaştırarak onu eksiksiz bir dijital ekosistem haline getirir. Platform zaten çeşitli alanlardan çok sayıda Dapp'a ev sahipliği yapıyor.

Neden Phaeton'a Yatırım Yapmalısınız?

ABD'deki ve dünyadaki mevcut düzenleyici ortam, onları düzenleyici yönergeler altına getirmek için Defi protokollerini hedefliyor gibi görünüyor. Birçoğu, Defi pazarındaki SEC baskısının, mevcut birçok protokolü ortadan kaldıracak ve birlikte çalışabilirlik ve likidite ile sadece seçilmiş birkaçının Defi pazarının bir sonraki ayağı için hayatta kalacağı ICO dönemine oldukça benzer olacağına inanıyor. Ve Phaeton, bir sonraki seviyeye geçmek için gereken her şeye sahiptir. Tokene yapılan bir yatırım, yalnızca mevcut piyasada getiri vaat etmekle kalmaz, aynı zamanda bir sonraki aşamada mamut haline dönüşebilir.

Phaeton'un iş modeli rakipleriyle aynı değil. Phaeton's, yeni işletmelerin Phaeton Blockchain'i kullanmasını beklemek yerine, Sosyal Etki işletmeleri için bir Kuluçka Platformu oluşturdu. Ayrıca Phaeton, “Eylem Getirir Sonuçlar” mottosu ile kendi projelerinin birçoğunu başlatmıştır.

Platform ayrıca, NFT çılgınlığını gerçek dünya mülklerinin yeni bir kullanım durumuyla birleştiren bir Emlak NFT pazarına sahiptir. Phaeton, alıcılara daha fazla değer sunmak için NFT'nin en iyilerini gerçek dünyayla birleştirir. Tüm bu faktörler bir araya geldiğinde Phaeton'u bugün önemli bir yatırım seçeneği haline getiriyor.

Phaeton hakkında daha fazla bilgi edinmek için Phaeton.io'yu ziyaret edin.

Sosyal Bağlantılar:

Twitter : https://twitter.com/PhaetonOfficial

Facebook : https://www.facebook.com/phaeton.io/

Instagram : https://www.instagram.com/phaetontechnology/

Telegram : http://bit.ly/Phaeton_telegram

Orta : http://medium.com/@phaeton-technology

Linkedin: http://www.linkedin.com/company/phaeton-technology

Anlaşmazlık: https://discordapp.com/invite/F44Ybhj

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCLIYg824KeHUmUtDBqRundg

Medya bağlantısı :
İrtibat Kişisi : Chai Shepherd
Firma Adı : Phaeton PTY LTD
E-posta: [email protected]
Şehir : Perth
Ülke : Avustralya
Web sitesi : https://Phaeton.io

Kaynak : Fayton

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ