Bitcoin vekripto paralariçin 2022'deki kuşkusuz en büyük sınav Ukrayna-Rusya savaşı oldu.

Bitcoin ve kripto paralar için 2022'deki kuşkusuz en büyük sınav Ukrayna-Rusya savaşı oldu. Batı dünyası Rusya'nın bu büyük taarruzu sonrası karşılık olarak en büyük hamleyi ekonomik olarak yaptı. 

Rusya'yı ekonomik yaptırımlarla çevreleyen ve kıskaca alan ABD ve AB ülkeleri, bu kararlar sonrası Doğu blokunun en güçlü ülkelerinden Rusya'yı krizle baş başa bıraktı. Rus Rublesi’nin ABD Doları karşısında yüzde 50'ye yakın değer kaybetmesi, Rusya Merkez Bankası'nın politika faizini yüzde 9.5'tan bir anda yüzde 20'ye çıkarmasına yol açtı. Rus hükümeti, dövizle ilgili işlemlere sınırlama getirirken, ülkede yaşayan insanlar para çekmekte oldukça zorlandı.

Jeopolitik Gerilim Fırsatlar Da Yarattı

Bir haftadır süren işgal, altın ve petrol başta olmak üzere diğer emtiaların anormal yükselişine sebep olurken, kripto para piyasaları ilk başta düşüş sinyalleri verse de sonrasında toparladı ve kısa sürede Bitcoin de 45 bin dolar bandına dayandı. Toplam kripto para piyasa değeri de 1.89 trilyon dolara yükseldi. Bu ivmelenme sonrası Bitcoin, Ethereum, Solana, BNB ve AVAX gibi kripto paralarda çeşitli fırsatlar sundu.

Bu fırsatları Phemex'te deneyimleyen kullanıcılar, portföylerinde kâr odaklı işlemler yaparak bakiyelerini yükseltmeyi başardı. Aşırı volatil piyasaya rağmen Phemex kullanıcıları yeni ve kazançlı günler geçirdi. 

Phemex, kullanıcılarının kazançlarını artırmak için Ödül Havuzları, Deneme Fonu, Metaverse ve Web3 kampanyaları yürüttü ve yenilerini düzenlemeye de devam ediyor.


Phemex'in Stable With Phemex Kampanyası İle Yüksek Getiri

Kripto para endüstrisinin en önemli platformlarından olan Phemex, son olarak da USDT (Tether) stabil coin'ine sunduğu faiz oranıyla yatırımcılara bulunmaz bir imkân sunuyor. Özellikle son aylarda yeni üyelere özel düzenlediği kampanyalar ile dikkat çekiyor. 


Finansal hayallerine ulaşmak ve yüksek kazanç elde etmek isteyen kullanıcılar,Phemex'in Stable with Phemex - %100 APY faiz kampanyasıylagelirlerini katlayabilecek. Etkinlik süresince tüm yeni kayıt yapan kullanıcılar için Kripto Kazan’ın 7 günlük USDT Sabit Hesabının APY’sini %100’e çıkarıyor. Bu sınırlı süre boyunca, yeni kullanıcılar kripto faiz gelirlerini güvenilir bir şekilde artırmak için gönül rahatlığıyla etkinlikten yararlanabilirler. 


Phemex Stable With Phemex Kampanyası İle İlgili Detaylar:


- Kampanya döneminde bir Phemex hesabı açanlar bu etkinliğe katılabilirler.

- Kaydolduktan sonra, UID’nizi bildirmeniz gerekiyor.

- Ayrıca KYC doğrulamasını tamamlayın.

- Kampanya dönemi boyunca, Kripto Kazan ürünlerinde 7 günlük USDT Sabit Hesaba abone olun ve 1 hafta boyunca %100 APY’nin keyfini çıkarın (normal %8,5 APY’den 11 kat daha fazla kazanç)

- Bu etkinlik için toplam fon limiti 10 milyon dolar. “Önce gelen alır” esasına göre yapılan bu etkinlikte, limit diğer kullanıcılar tarafından kullanılmadan önce gerekenleri yerine getirin. Her bir kullanıcının %100 APY’den yararlanabilmesi için limit 1000 USDT.

- Normal %8.5 APY’nin üzerindeki ek kazançlar, spot cüzdanınıza USDT olarak ayrı gönderilecek.

Tarihler

Kampanya Dönemi: 1 Mart 0:00 UTC – 15 Mart 2022 0:00 UTC

Kazananlara Bildirim: 17 Mart 2022

Ödüllerin Dağıtımı / Ek Kazançlar: 24 Mart 2022’den itibaren
En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ