Phemex, öğrenciler için iki etkinlikli bir Burs Programı başlatıyor.

Phemex, öğrenciler için iki etkinlikli bir Burs Programı başlatıyor. Kripto para birimleri, teknoloji ve finansı benzeri görülmemiş bir şekilde bir araya getirdi. Ancak bırakın özellikle de bu kadar yoğun heyecan, korku ve belirsizlik duygularıyla dolu bir sektöre girmeyi, yeni bir alan öğrenmek hiç kolay bir iş değil.

Bu konuda bir çözüm sağlamaya yardımcı olmak için Phemex, Lisans ve Yüksek Lisans öğrencilerine kripto para birimleri ve DeFi hakkında yenilikçi araştırmalar yürütmeleri için burs verecek yeni bir burs programı başlatıyor. Genç akademisyenlere güç veren yeni bir işbirliği türü yaratarak, yeni nesil yatırımcılarla iletişim kurmak ve onları eğitmek daha kolay olacaktır.

Geleneksel finansta büyük firmaların öğrencilere yeni fikirlerle ilgili araştırma yapmaları için burs verdiğini çok ender görürsünüz. Bu nedenle, Phemex'in bu yeni girişimi, sektörde yeni bir trend başlatma potansiyeline sahip gözüküyor.

Detaylar

Phemex Öğrenci Vakfı programına katılan öğrenciler, bir Phemex süpervizörü ile bire bir çeşitli araştırma modüllerine katılacaklardır. 8 haftalık bir zaman diliminde, kripto para birimindeki belirli bir konu hakkında kapsamlı bir makale ve vaka çalışması üretmek için birlikte çalışacaklar.

Phemex, araştırma makalesinin yanı sıra öğrencilere daha kapsamlı bir deneyim sunmak için iki etkinliğe ev sahipliği yapacak.

İlki, Phemex CEO'su Jack Tao ile bir kariyer paneli. Bu sanal panelde öğrenciler, Jack'in kriptoya yolculuğu hakkında bilgi edinebilecekler. Öğrenciler bunu bir network oluşturma fırsatı ve Web3'teki kendi gelecek kariyerleri için ilham kaynağı olarak kullanabilirler.

İkincisiyse, bir kripto/DeFi web semineri. Nisan ayının başlarında Phemex, kripto para birimindeki mevcut ve gelecekteki trendler temalı bir web semineri konferansına ev sahipliği yapacak. Phemex, bu seminere sunum yapmak ve Soru-Cevap etkinliği yapmak üzere iki uzmanı davet edecek.

Bireysel araştırma yapmak, sektördeki kişilerle bağlantı kurmak ve uzmanlardan öğrenmek, öğrencilere kriptonun ne olduğunu daha iyi anlamalarını sağlayacaktır.En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ