Global kripto para borsası Phemex, birbirinden farklı kampanyalar düzenlemeye hızla devam ediyor.

Global kripto para borsası Phemex, birbirinden farklı kampanyalar düzenlemeye hızla devam ediyor. Platformun spot işlemlerine 3 yeni coinin eklendiği şu günlerde 750 bin dolar ödüllü PT Arena 4 de başlamak üzere. Ayrıca 21 bin dolar ödül havuzlu Kap Bi Coin - SHIB etkinliği de dün başladı.


PT Arena 4 başlıyor: 750 Bin Dolar Ödül

Phemex, ikinci yaşını kutladığı şu günlerde Phemex Trader’s Arena’nın dördüncüsünü başlatıyor. PT Arena 4’te takım kurarak veya bir takıma katılarak 750 bin dolara varan ödül havuzu için savaşın!

Bu büyük etkinliğe katılan her yarışmacının 100’er USDT kazanabileceği bir çekiliş de düzenleniyor.

Phemex Trader’lar Arenası için kayıtlar 25 Kasım’da başladı ve 15 Aralık’a kadar devam ediyor. Diğer tarih detaylarıysa şöyle:

15 Aralık saat 8:00 UTC – 30 Aralık saat 8:00 UTC: Yarışma Periyodu

30 Aralık – 12 Ocak Ödül Dağıtımı


Phemex Ayrıcalıklarıyla SHIB, DYDX ve FTM Alıp Satın

Phemex‘te spot işlem seçeneklerini Shiba Inu (SHIB), dYdX (DYDX) ve Fantom (FTM) ile genişletti. Yatırımcıların son zamanlarda büyük ilgi gösterdiği bu üç coinle artık Phemex ayrıcalıkları ile komisyonsuz işlem yapılabilir.

  • Shiba Inu (SHIB) – Dogecoin’e dünyanın en popüler meme token’larından biri olarak rakip olan ERC20 token’ı.

  • dYdX (DYDX) – Ethereum tabanlı merkezi olmayan borsa dYdX’in yönetim token’ı

  • Fantom (FTM) – Yüksek düzeyde ölçeklenebilir akıllı sözleşme platformu Fantom’un token’ı.


Kap Bi Coin - SHIBPopülaritesiyle 21 milyar dolarlık pazar payına ulaşan SHIB artık Phemex’te alıp satilabilecek. Phemex 21 bin USDT ödül havuzlubir etkinlik başlattı Kullanıcılar SHIB işlemi yaparak veya sadece şansla ödül kazanabilirler.En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ