Pinnacle, kripto ticareti için ihtiyacınız olan tek uygulama olmayı hedefliyor

Kripto para piyasasında yeni olanlar için, ilk adımlarını yeni bir piyasada atmak için en güvenilir tavsiyeyi bulmak zor olabilir. Aynı şekilde, daha tecrübeli yatırımcılar, portföylerini en iyi potansiyele yönlendirmeyi hedefliyorlar. Yeni "hepsi bir arada" platformlarında yerini almak isteyen Pinnacle, her seviyedeki yatırımcılar için bir yatırım sistemi yaratmayı amaçlıyor.

Pinnacle, "Doğru aletleri kullandıkları ve güçlü ve zayıf yönlerine uyan ticaret stilini seçtikleri sürece her bir kişi başarılı birer yatırımcı olabilir" inancı altında çalışıyor. Beyaz raporu, platformun 'her PC, Mac, Android ve iOS'tan "kullanılabilecek dünya çapında önemli bir ticaret borsası" kurdu ve bu borsaların her biri arasındaki otomatik arbitraj ticareti yapılabilecek şekilde tasarlandı. Yeni yatırımcılar için bir YamaCat ticaret kursu da planlayan şirket her seviyedeki yatırımcının profesyonel  birden fazla platformu takip etmesini sağlayan özellikler olacaktır. Şirketin kullandığı grafik uygulaması sayesinde, kullanıcıların çoklu borsa gelişmelerini bir bakışta görmelerini sağlayacak ve son derece doğru (% 80 +) Pinnacle’e özel uygunluk ticareti tiyoları ile yatırımcıları bu borsalarda başarılı olmalarını sağlayacak. Pinnacle, bu özelliklerin ve daha fazlasının "kripto para ticaretinde ve dünya pazarlarında devrim yaratacağına" inanıyor.

Pinnacle’in hedefi hızlı ticaret

Pinnacle, Pinnacle'ın omurgası olarak tanımladığı, Stellar temelli bir simge olan Brilliance (BRIL) de sunacak.  Şirket,  Pinnacle'daki sayısız özelliklere erişebilmek için BRIL dengesini isteyecek ve şirketin yatırımları garanti altına alacağı da belirtiliyor. 3.5 saniye blok süreleri ile BRIL kullanarak alışverişi son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecekler..

Pinnacle bu planları hızla uygulamak istiyor. LDJ Capital, FXCM ve Ameritrade gibi şirketlerle zaten ortak olan BRIL sahipleri için 2018 yılının ilk çeyreğinde kullanılmak üzere bazı ticaret botları açmayı hedefliyorlar. ICO'ları satışa çıkan şirkete yatırım yapmak üzere  25 Şubat'a kadar alım yapılabiliyor.  Daha sonra BRIL'in en az üç kripto borsasında listelenmesini planlıyorlar. Buna ek olarak, üçüncü çeyrekte 'ticaret yarışması' gibi ilginç halkla ilişkiler faaliyetleri olacak. 'Twitter'da en iyi yatırımcı 1 milyon dolarlık ödül kazanacak.

Pinnacle Kripto ticaret borsasında devrim yapacak

Pinnacle proje lideri Roman Guelfi-Gibbs 16 yaşından beri ticaret yapıyor ve Pinnacle'a tarihteki kripto değişiminin ilk ve tek erişim noktası olma yolunda rehberlik ederken yılların deneyimlerini açık bir şekilde ortaya koyuyor. Blockchain'in savunucusu David Drake, yatırımlarının 50'yi aşkın küresel yöneticinin üstlendiğini ve Pinnacle’ın bu anlamda güçlü olduğunun altını çizdi. Kripto dünyasının ileri gelenleri 'kripto dünyasında  devrim' yapacak bir takım olarak nitelendiriliyorlar.

Platformun piyasaya çıkması ile  Pinnacle, kripto ticaret dünyasının eskiye oranla daha fazla kullanıcıya açacak ve yeni başlayanlara ve profesyonellere varlıklarını arttırması için gereken tüm eğitim, stratejiler, tavsiye, istatistikler ve ticaret platformlarını sunacak şekilde tasarlanmış görünüyor . 'Yatırımcılar, ticaretin her yönünü gerçekleştirmesi gereken tek uygulama' olma ve bunun diğer tek işlevli platformları nasıl etkileyeceğini görmek bir hayli ilginç olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ