Sanal ekranda Sistem Yükseltme Yazılımı sürüm teknolojisi konseptini güncelleyin.

PIP.me, Kullanıcıların eWeb3 Sayfalarını Pip.me 2.0 Lansmanı İle Özelleştirmesine Olanak Tanır

Sanal ekranda Sistem Yükseltme Yazılımı sürüm teknolojisi konseptini güncelleyin. PIP, yeni sosyal ödeme platformu Pip.me 2.0'ı piyasaya sürdü. Platform, kripto ödemeleri için özelleştirilmiş etiket seçenekleri sunar.
Solana tabanlı Web3 ödeme platformu PIP, Pip.me 2.0'ı piyasaya sürdü. Yeni platform, insanların kripto para birimlerine bakış açısını iyileştirdi. PIP, insanların hayatlarını Web3'e bağlamaya ve inşa etmeye yardımcı olur. Ayrıca, sosyal platform, kullanıcıların ödeme yapmasına, NFT'leri yerleştirmesine ve sosyal medya hesapları düzenlemesine olanak tanır.

Platform, ödeme göndermek ve almak için cüzdan adreslerine olan ihtiyacı ortadan kaldırarak kripto ödeme yöntemini yeniden yapılandırdı. Bunun yerine, kullanıcılar benzersiz PIP etiketleri talep edebilir ve bunları hızlı ödemeler için çevrimiçi olarak herhangi bir yerde paylaşabilir. Ödeme arayüzü, Binance ve Solana gibi büyük blok zincirlerini destekler. Daha da ilginci, bu etiketler sosyal profillere ve NFT modüllerine bağlanabilir. Kullanıcılar ayrıca benzersiz etiketlerini kullanarak içerik paylaşabilir. 2.0'ın piyasaya sürülmesinin ardından, PIP.me ekibi ek etiket işlevleri eklemeyi planlıyor.

Pip.me 2.0, her PIP kullanıcısının kişiselleştirilmiş bir eWEb3 sayfası işlevi gören yeni çözüme erişebildiği başka bir muhteşem çözüm sunar. Yeni çözüm, kullanıcıların Web3 web sitesine ücretsiz olarak erişmesine ve her bileşeni özelleştirmesine olanak tanır. Ek bir avantaj olarak, kullanıcılar resmi web bilgisi olmadan erişim elde edebilirler.

PIP CEO'su Jeff Baek, yükseltilmiş çözümün avantajından bahsetti.

PIP.me, çevrimiçi kimliği kripto ödemeleriyle birleştirir, böylece herkes dünya çapındaki insanlarla finansal olarak etkileşime girebilir ve küresel bir mikro ödeme ekonomisini teşvik eder.

Pip.me 2.0'ın Olağanüstü Özellikleri

Web3 sosyal platformunun ilk sürümü olan Pip.me 1.0'ın lansmanı başarılı oldu ve sonrasında etkin bir şekilde çalıştı. Ancak, PIP çekirdek geliştiricileri, Web3 çözüm platformunda daha önemli iyileştirmeler yapmaya heveslidir. Beklendiği gibi, platformun yükseltilmiş bir sürümü olan Pip.me 2.0'ı yayınladılar. Yeni başlatılan platform, ekibin konseptinin yerel işlevselliğini görselleştirdi. Pip.me 2.0, eski Pip.me adresleriyle uyumlu olmasına rağmen, başka büyüleyici işlevlere de sahiptir.

Pip.me 2.0 çözümü, kullanıcıların tekli veya çoklu NFT varlıklarını doğrudan OpenSea, Looksrare ve Magic Eden gibi diğer NFT borsalarından yerleştirmelerine olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca bağlantılarını ve sosyal medya hesaplarını platformda görüntüleyebilir. Ayrıca, PIP kullanıcıları masaüstü ve mobil cihazlardan kolayca ödeme gönderip alabilir. İşlemleri kolaylıkla gerçekleştirmek için yeni özelleştirilmiş etiket sisteminden kolayca yararlanabilirler.

Bunların yanı sıra, yükseltilmiş PIP.me platformu, harici web sitelerinden bağlantıların zahmetsizce içe aktarılmasını sağlar. Kullanıcılar birkaç adımı izleyerek Linktree'lerini Pip.me'ye kolayca tanıtabilirler.

Ayrıca, masaüstü tarayıcılarına bir uzantı olarak PIP ödemeleri de ekleyebilirler. Platform, herkesin erişebileceği kodsuz bir kripto ödeme düğmesine sahiptir. Sayfa sahipleri, Webflow, Wix, React, WordPress vb. tüm web sitelerinde ve platformlarda PIP düğmelerini kullanabilir. Kullanıcılar tercih ettikleri para birimini seçebilir, düğme tasarımlarını özelleştirebilir ve HTML veya React kullanarak düğmeleri gömebilir. Düğme, SOL, USDC, PIP ve benzeri varlıklar için Solana tabanlı işlemleri destekler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ