Bu yazımızda sizlere Celsius Network (APRR) Nedir? sorusunun cevabını verip APRR Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

Pirate Chain (APRR) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla APRR Token

Bu yazımızda sizlere Celsius Network (APRR) Nedir? sorusunun cevabını verip APRR Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

Pirate Chain (APRR) Nedir?

Bu kripto para birimi, Blockchain üzerindeki tüm eşler arası işlemleri korumak için ZK-Snarks'ı kullanıyor ve son derece anonim ve özel işlemler için yer alıyor.

Pirate Chain'in dayandığı zcash'i oluşturan geliştiriciler, protokolün en iyi kullanımının yalnızca özel gönderimler gerektiren bir zincir olduğuna inanıyor.

Pirate Chain ayrıca hem SevenSeas hem de PirateOcean için çalışan yeni bir özelliğin - tek tıklamayla cüzdan kurulum komut dosyasının - lansmanını duyurdu.

Kesinlikle yalnızca özel adresler ve işlemler arayan bir yatırımcıysanız, Pirate Chain (ARRR) sizin tercih ettiğiniz seçenek olabilir. Kripto para birimi, ağdaki diğer kullanıcı faaliyetleri tarafından tehlikeye atılamayan bir gizlilik protokolü kullanan % 100 gizlilik odaklı bir kripto para birimi olduğu iddiasıyla kripto dünyasına ses getirdi. Bu kripto para birimi, Blockchain üzerindeki tüm eşler arası işlemleri korumak için ZK-Snarks'ı kullanıyor.

Pirate Chain'in dayandığı zcash'in yaratılmasının arkasındaki geliştiriciler, protokolün en iyi kullanımının yalnızca özel gönderimler gerektiren bir zincir olduğu görüşündeydi. Gecikmeli Çalışma Kanıtı sistemi, ARRR zincirinin bir yedeğini Bitcoin Blockchain'e ekleyerek Pirate's Blockchain'i çift harcamalara ve % 51 saldırılara karşı hasardan korur.

Bir raporun vurguladığı gibi, kripto para birimi, arkasındaki ekip Blockchain Gizlilik, Güvenlik ve Benimseme İttifakına katıldıktan kısa bir süre sonra Bitcoin.com Exchange kullanıcılarına ticaret için sunuldu. Kripto paranın geliştiricileri, özellikle ARRR'nin Gecikmeli İş Kanıtı algoritması aracılığıyla Bitcoin ve Komodo’nun hashrate'leri ile güvence altına alındığı için en güvenli ve anonim kripto para birimini oluşturmayı hedeflediklerini belirttiler.

Bu vesileyle, Pirate Chain’den Kaptan Draeth, gizlilik paralarını listelemeye istekli büyük bir borsa bulmanın zor olduğunu belirtti. Ek olarak, önde gelen borsaların çoğu, arkasındaki bazı şirket veya kuruluşların desteğini talep ediyor ve bu da Korsan Zinciri ahlakına aykırı. Bu borsada listeleyebilmek, Pirate Chain'in temel felsefesi olan finansal özgürlüğü temsil eden coinleri listelemeye istekli daha büyük borsaların olduğunu gösteriyor.

Rapor ayrıca Şubat 2020'de Pirate Chain, Turtle Network, Sentinel ve Ether-1'in Blockchain Privacy, Security & Adoption Alliance'ı (BPSAA) oluşturmak için bir ortaklık duyurduğunu belirtiyor. İşbirliği, her biri benzersiz teknolojik uzmanlığa sahip farklı ekipleri birleştirir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ