Kripto analisti Lark Davis, önümüzdeki ay Bitcoin, Ethereum, Stepn ve USDC'ye yatırım yapacağını söyledi.

Kripto analisti Lark Davis, önümüzdeki ay Bitcoin, Ethereum, Stepn ve USDC'ye yatırım yapacağını söyledi.Analist, Bitcoin ve Ethereum'un toplam kripto varlıklarının yüzde 50'sini temsil ettiğini açıkladı.

Son zamanlarda, Crypto yatırımcıları, Mart 2022'de dikkate alacağı ilk dört kripto varlığından bahseden Lark Davis de dahil olmak üzere kripto para birimlerine yatırım yapma konusunda stratejik davrandı. Yatırımcı, Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaş gerginliğine ve bunun küresel piyasayı nasıl etkilediğine değindi. Çatışma devam ettikçe zamanla piyasada daha fazla oynaklık olabileceğini de sözlerine ekledi. Lark, dikkate aldığı çok sayıda altcoin olduğunu söylese de, Mart ayında hedefleyeceği belirli ilk dört kripto varlığı var.

2 Mart'ta yüklenen yakın tarihli bir YouTube videosunda, kripto analistleri enerjisini ve parasını bu ay Bitcoin ve diğer üç kripto varlığına odaklayacağını söyledi. Mart ayında ilk yatırım yapan Bitcoin olarak bahseden Lark, Ethereum, Stepn ve USDC'yi ekledi. Bitcoin'in bu aya dikkat etmeye değer olduğunu belirterek, beklenmeyen piyasa oynaklığı olasılığını yineledi.

Analist, BTC'nin fiyatının aylardır cesaret verici olmamasına rağmen, ne olursa olsun daha fazla Bitcoin biriktirdiğini söyledi. “Daha fazla Bitcoin biriktirmek için sulu bir zaman” dedi. Kripto yatırımcısı, Twitter'da (NYSE: TWTR) yayınladığı bir fiyat analizi tablosuna atıfta bulunarak, Bitcoin'in yakında toparlanabileceğine dair göstergeler olduğunu söyledi. Ukraynalıların Ruble'den kaçmak için Bitcoin'e koştuklarını da sözlerine ekledi. Bu nedenle, artan ticaret hacmi önümüzdeki haftalarda Bitcoin için bir katalizör görevi görebilir.

Lark'ın Mart Ayında Satın Aldığı En İyi Kripto Paralar

İkincisi, Lark, Ethereum'dan Mart ayında odaklanacağı başka bir kripto olarak bahsetti. Bitcoin ve Ethereum'un toplam kripto portföyünün yüzde 50'sini oluşturduğunu açıkladı. Spesifik olarak, ETH'nin kripto varlıklarının yüzde 22-23'ünü temsil ettiğini söyledi. Yatırımcı, “bu çılgın piyasa koşullarında” daha fazla ETH satın aldığını söyledi. Ethereum'daki yükseliş durumunun arkasındaki nedenleri belirten Lark, şunları ekledi:

Eh, Bitcoin için benzer sebepler çünkü büyük paralardan biri. Aşağı yönlü piyasa oynaklığı görürsek, muhtemelen düşük sermayeli altcoinlerin çoğundan daha az vuracak ve ayrıca yaklaşık üç ay içinde hisse ispatı hareketine sahibiz.

Ancak, hisse kanıtı hareketinin tekrar ertelenebileceğine dikkat çekti. Özellikle, Ethereum, çalışma kanıtının hisse kanıtı mekanizmasına geçişini erteliyor. Değişiklik, hareketin üçüncü çeyrekte bekledikten sonra geçen yılın sonlarında gerçekleşeceğini açıkladıktan sonra olmadı.

Lark, henüz piyasada olmayan bir altcoin olan Stepn'den bahsetti. Kripto pazarındaki düşüşlere rağmen token satışlarının aylar boyunca gerçekleştiğini açıkladı. Analist, yatırımcıların piyasaya çıkan yeni tokenler aracılığıyla para kazandıklarını söyledi. Lark, Stepn gibi token satışlarına yatırım yapmanın bu Mart ayında para kazanmanın başka bir mükemmel yolu olduğunu söyledi. Stepn web3 yaşam tarzı uygulaması, kullanıcılara açık havada yürümek,  koşmak için kripto para ödüyor.

Son olarak Lark, USDC'yi Mart ayında dikkate alınması gereken ilk dört kripto varlığından biri olarak belirtti. USDC'nin portföyünün yüzde 15'ini oluşturduğunu ve varlık "çok fazla esneklik sağladığı" için sabit paralara sahip olduğunu söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ