Satın alacağı çok güzel şeyler olduğunu kabul eden Lark Davis, onsuz yaşayabileceği şeyleri ortadan kaldırmak için bilinçli bir çaba gösterdiğini söyledi.

Piyasa Analisti:Milyonerler Kulübüne Ulaşmanın 7 Yolu

Satın alacağı çok güzel şeyler olduğunu kabul eden Lark Davis, onsuz yaşayabileceği şeyleri ortadan kaldırmak için bilinçli bir çaba gösterdiğini söyledi.

Ayrıca, ortalama bir milyoner yedi kaynaktan para kazandığından, birden fazla gelir akışı yaratmanın önemli olduğuna inanıyor.

Lark Davis, yıllar boyunca Bitcoin ve altcoinler hakkında sürekli analitik videolar sağlayan bir kripto analisti ve YouTuber'dır. “Nasıl milyoner oldum, sen de yapabilirsin” başlıklı son videosu, başarıya giden yolculuğunda yaptığı yedi önemli şeyden bahsetti.

İç Daire

Lark Davis'e göre milyoner olmak için yaptığı ilk şey yakın çevresini korumaktı. Başarılı olmak için doğru insanlarla ilişki kurmanın önemli olduğuna inanıyor.

İnsanların yakın çevrenize girmesine izin vermenin ya gelişmenize yardımcı olabileceğini ya da zamanınızı ve enerjinizi emebileceğini öğrendim.

Çevresinin kendisini kaldırabilecek, standartlarını koruyabilecek ve fikir alabilecek kişilerden oluştuğunu belirtti.

Hayır de

Başarı yolculuğunda öğrendiği bir diğer şey de “hayır” demeyi öğrenmektir. Zamanın en değerli varlık olduğuna inanıyor, bu nedenle kritik bir kısmı alabilecek şeylere “hayır” demek önemlidir.

'Hayır'ın gücü, zamanınızı kontrol etme güvenine ve paranızı, itibarınızı ve her şeyi kontrol etme güvenine sahip olmaktır.

Gelir

Davis, servet yolculuğunda gelirin oyunun kurallarını değiştirdiğini itiraf etti. Ortalama bir milyoner yedi kaynaktan para kazandığından, birden fazla gelir akışı yaratmanın önemli olduğuna inanıyor.

Bu benim için hisse senedi temettüleri, kripto para yatırma ödülleri, dijital ürünler satma, YouTube gelirleri, bağlı kuruluş gelirleri ve bankadaki sabit vadeli mevduatlar dahil olmak üzere birçok biçim alıyor.

Ona göre, yatırım yapmak, parayı etrafta tutmaktan daha gerekli.

Harcama

Kendi imkanları dahilinde yaşamayı öğrendiğini de videosunda belirtti. Satın alacak çok güzel şeyleri olduğunu kabul ederek, onsuz yaşayabileceği şeyleri ortadan kaldırmak için bilinçli bir çaba sarf etti.

Baştan Çıkarmalar

Servetiniz arttıkça, daha fazla harcamaya meylediyorsunuz, bu yüzden piyangoyu kazanan çoğu insan iflas ediyor.

Davis, toplam harcamasının yüzde olarak olduğunu ve harcamalarının her zaman kazancıyla aynı doğrultuda olmasını sağladığını ima etti.

Şükran

Ben paradan gelmedim. Sahip olduğum her bir doları kazandım.

Nereden geldiğini asla gözden kaçırmadığını belirtti. Ona göre, yiyecek pulları ve ikinci el giysilerle büyümüş. Bu nedenle, bu tür bir maddi nimeti hayatına kattığı ve bunu sevdiği bir şeyi yaparken başardığı için evrene her zaman sonsuz bir minnet duymuştur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ