Asya hisse senetlerinin çoğu, Hindistan BSE Sensex ve Nifty 50 dahil mütevazı kazançlar gösteriyor. Ancak analistler, bu kazancın kısaltılabileceği görüşünde.

Piyasa Güncellemesi: Nifty, Sensex Yeşile Döndü BTC Bir Hamle Bekliyor

Asya hisse senetlerinin çoğu, Hindistan BSE Sensex ve Nifty 50 dahil mütevazı kazançlar gösteriyor. Ancak analistler, bu kazancın kısaltılabileceği görüşünde. Bitcoin erken ticarette yükseldi; ancak yine de Ayı piyasası tarafından kontrol edilmektedir.

Cari mali yılın son günü hem Nifty 50'de hem de Sensex'te açıldıktan sonra % 3,2'lik bir artış elde etti. Bu makalenin yayımlandığı tarihte BSE Sensex 991.10 puan yükseldi ve 29.431.42'de dururken, Nifty 858.4 puanda 288.9 puan yükseldi.

Bazı analistler, Hindistan pazarları da dahil olmak üzere Asya borsalarının bir kısmının tanık olduğu yükselişlerin kısa ömürlü olabileceğini tahmin ediyorlar. Bu öngörü, COVID-19 durumu üzerindeki belirsizliğin hala büyük olmasından kaynaklanmaktadır. Daha önce daha yüksek olan Dow Futures, şimdi sadece % 0,3 arttı.

Hindistan'daki yatırımcılar hem Nifty hem de Sensex'in mali yılı kazanımlarla sona erdirmeye başladığı için rahatladılar. Son birkaç hafta içinde piyasalarda görülen büyük satışlardan sonra rahat bir nefes aldı. Ancak, ileride piyasaların davranış şekli mevcut Coronavirus pandemisinin idaresine bağlı olacak.

 BTCUSD  şu anda% 0.84'lük bir kazanç olan 6.460.64 $ 'da duruyor. Bununla birlikte, Teknikler bu kazancın tamamen piyasa oynaklığından kaynaklandığını göstermektedir. İşlem gören hacimler oldukça düşük kalırken, piyasanın hala aşağı yönlü olduğu düşünülüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ