Kripto para piyasası, belirsizlik ve yükselen volatilitenin damgasını vurduğu vahşi bir yolculuk olmaya devam ediyor.

Piyasa Türbülansının Ortasında Bu 5 Kripto Para Biriminden Uzak Durun

Kripto para piyasası, belirsizlik ve yükselen volatilitenin damgasını vurduğu vahşi bir yolculuk olmaya devam ediyor. Yatırımcılar, potansiyel olarak bir piyasa rallisini başlatabilecek bir katalizörü hevesle bekliyor. Bununla birlikte, tüm kripto paralar eşit yaratılmamıştır ve bazılarından titrek temelleri ve yüksek volatiliteleri nedeniyle önümüzdeki hafta kaçınılması en iyisidir.

Helyum (HNT)

Başlangıçta umut vaat eden bir girişim olarak selamlanan Helium (HNT), Coinbase'de listelenmesi ve Solana ağında kabul edilmesi gibi olumlu gelişmelere rağmen son zamanlarda artan volatilite ile mücadele etti. Yönetim bütünlüğüne ilişkin endişeler yatırımcı güvenini daha da sarstı. Bu yazının yazıldığı sırada HNT, son yedi günde %8'lik bir kayıpla 1,54 dolardan işlem görüyor.

Floki (FLOKI)

Floki (FLOKI) geçtiğimiz ay %20'den fazla bir düşüşle önemli bir düşüş yaşadı. Aralarında BitGo'nun da bulunduğu son ortaklıklara rağmen Floki, piyasadaki çalkantılarla boğuşuyor ve bu da faydası hakkında soru işaretleri yaratıyor. Geleceği belirsizliğini koruyor ve büyük ölçüde genel piyasa duyarlılığından etkileniyor. Floki'nin şu anki değeri 0,000016$ ve haftalık kaybı %4 civarında.

Kadena (KDA)

Bitcoin'in PoW konsensüs mekanizmasını harmanlayan bir blok zinciri olan Kadena (KDA), başlangıçta Ledger'ın desteği nedeniyle yükseldi. Ancak, diğer projelere kıyasla büyümesiyle ilgili sorular devam ediyor. Kurumsal işlemlere ve bankacılığa odaklansa da KDA değişkenliğini koruyor. Şu anda 0,45$ değerinde ve haftalık kayıpları %11'i aşmış durumda.

Enjin Coin (ENJ)

Enjin Coin (ENJ), özellikle oyun alanında NFT devriminde önemli bir rol oynamıştır. Matrixchain'e geçiş de dahil olmak üzere son gelişmeler, önemli fiyat hareketlerine yol açmadı. ENJ'nin artan volatilitesi ve güvenlik, gizlilik, yönetişim ve uzun vadeli teşviklerle ilgili endişeleri, onu temkinli bir yatırım haline getiriyor. Haftalık yaklaşık %5 kayıpla 0,23 dolardan işlem görüyor.

GMX (GMX)

Ethereum ağı içinde verimli değer transferleri için tasarlanan GMX (GMX) fiyatında tutarlı bir düşüş görüldü. Özellikle mevcut düşüş piyasasında potansiyel bir fiyat rallisi için gerekli temellerden yoksundur. GMX'i değerlendirirken dikkatli olun, zira son yedi günde %10'un üzerinde düzeltme yaparak 33,07$'dan işlem görmüştür.

Dalgalı bir kripto para piyasasında dikkatli adımlar atmak çok önemlidir. Bazı varlıklar potansiyel kazançlar sunabilirken, diğerleri önemli risklerle birlikte gelir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce durum tespiti, araştırma ve bir kripto paranın temellerinin net bir şekilde anlaşılması şarttır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ