Oynamak için Kazanılan bir sanal alan oyunu olan Planet Sandbox, canlandırıcı oyun ve çok sayıda kazanma yolu nedeniyle son zamanlarda kasabanın konuşması oldu.

Oynamak için Kazanılan bir sanal alan oyunu olan Planet Sandbox, canlandırıcı oyun ve çok sayıda kazanma yolu nedeniyle son zamanlarda kasabanın konuşması oldu. Vizyonu, kripto endüstrisinde devrim yaratmak ve oyuncular tarafından inşa edilen ve kontrol edilen bir metaverse yaratmaktır.

Planet Sandbox, Marketplace'i dApp  Merkezi Olmayan Uygulama ile birlikte Q3 2022'de piyasaya sürmeyi planlıyor. Yerel Pazar Yeri, oyuncuların üçüncü taraflara güvenmeden oyun içi NFT'leri satın alma ve takas etme ihtiyacını karşılayacak ve dApp Stake, Dashboard ve Envanter gibi heyecan verici özelliklerle geliyor.

PlanetSandbox Dapp/Marketplace'e erişin ve silahlar, şampiyonlar ve gizemli kutular hakkında daha fazlasını buradan izleyin.

 Planet Sandbox Hakkında

Planet Sandbox, yalnızca kripto meraklıları için değil, aynı zamanda değişiklik arayan hevesli oyuncuların taleplerini de karşılayan bir metaverse inşa etmeyi amaçlıyor. Oyun, kullanıcıların saatlerce kendisine bağlı kalacağı şekilde tasarlanırken, çeşitli Oyna ve Kazan seçenekleriyle heyecan verici ödüller kazanma şansı da var.

Ödüller, platformdaki ikisinden biri olan ve çeşitli oyun modlarına katılarak, normal/destansı gizemli kutular satın alarak, oyun içi güçlendirici satın alarak, NFT satın alarak/takas ederek kazanılabilen $PULV jetonları şeklinde dağıtılır... Platformun yönetim belirteci $PSB, NFT öğelerini satın almak/takas etmek ve yükseltmek için de kullanılabilir. $PSB arzı 100 milyon ile sınırlandırılmıştır. En iyi yanı, Planet Sandbox, mevcut yönetişim jetonunuzu tutmanıza ve üzerinde %32,46 APR'ye kadar pasif bir gelir elde etmenize olanak tanır.

PlanetSandbox Testnet Şampiyonası – 1.000 USD Değerinde Bir Ödülü Fethedin

Demo Marketplace'in lansmanını kutlamak için Planet Sandbox, sevgili oyuncularımız için Planet Sandbox Testnet Championship adında büyük bir oyun ödül etkinliği düzenleyecek.

Testnet Şampiyonası: Telegram hakkında daha fazla bilgi güncellemek için PlanetSandbox Topluluğuna katılın

Ödül Kazanmak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı

Dışarıdaki her atış oyunu yalnızca savaşa odaklanır, ancak Planet Sandbox, hem aktif hem de pasif kullanıcıları ödüllendirmek için oyun etrafında bir ekosistem oluşturarak çok gerekli olan bir sonraki adımı attı.

Planet Sandbox'ta diğer oyuncularla doğrudan savaşa girebilir, onları yenebilir ve heyecan verici ödüller kazanabilirsiniz. Bu rota genellikle hemen yatırım yapamayan ancak tamamen oyuna kendini kaptıran kişiler tarafından tercih edilir. Hem PvP (Oyuncuya Karşı Oyuncu) hem de PvE (Oyuncuya Karşı Çevre) modları mevcut, heyecan verici görevler ve ayrıca skor tablosuna girmeyi başaran oyuncular için ek ödüller var.

Doğrudan dövüşün yanı sıra, metaverse'de arazi satın alıyor, diğer oyuncuları çekecek kadar ilginç bir oyun modu oluşturuyor ve sabit bir gelir elde ediyorsunuz. Bu tür birçok seçenek olacak, bu nedenle maksimum dikkati ve en yüksek geliri elde etmek için yaratıcı bir şeyler oluşturduğunuzdan emin olun. Ne kadar çok katılımcı alırsanız, geliriniz o kadar yüksek olur.

PlanetSandbox, Loncalar ve Ortaklarla Ağını Genişletiyor

PlanetSandbox ağlarını oyun loncaları ve ortaklarıyla genişletmek, Pazara Git stratejisindeki en önemli adımlardan biridir. Şimdiye kadar, Lucis Gaming, KTS oyunu Guild, X8 Guild, Good Game Guild, AFKDAO, Earn Guild, Rainmaker - RMG,... PlanetSandbox'ın stratejik ortaklarından bazılarıdır.

Tokenler, değerli eşyalar içeren ve savaşları kazanmanıza yardımcı olan gizemli ve nadir kutuları daha fazla satın almak için kullanılabilir. Çok basit, ne kadar çok zaman ve jeton yatırırsanız, getirileriniz o kadar yüksek olur, ancak daha önce tartışıldığı gibi yeni gelenler için her zaman kazanma seçeneği vardır.

Bu nedenle, her yönü ve ayrıntıyı keşfeden ve kapsayan bir oyun arıyorsanız, Planet Sandbox mükemmel bir seçim olacaktır.

Planet Sandbox hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edin: planetsandbox.io

Ayrıca, günlük gelişmelerden haberdar olmak için tüm sosyal medya platformlarında takip edin ve hiçbir güncellemeyi kaçırmayın.

Twitter | Telegram | Anlaşmazlık | Orta | Facebook | Youtube

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ