Playboy parti konağının yakında The Sandbox ile ortaklaşa dijital bir versiyonu olacak ve metaverse'e “Meta Mansion” adı altında gelecek.

Playboy Ünlü Malikanesini Metaverse

Playboy parti konağının yakında The Sandbox ile ortaklaşa dijital bir versiyonu olacak ve metaverse'e “Meta Mansion” adı altında gelecek.

Şirket, stratejisini Web3 etrafında geliştirmeye devam ediyor ve bu sefer mini oyunlar, sosyal etkileşimler, etkinlikler ve dijital koleksiyon yayınları içerecek. Tüm bunlar, Sandbox meta veri tabanındaki Playboy malikanesinin versiyonu olan “MetaMansion” içindedir.

Evde tavşan var mı? 🐰👀🏘 Bizden başkası ile birlikte değiliz…. @playboy! 👯‍♀️

Birlikte #TheSandbox içinde #NFT koleksiyonları ve Rabbitar @PlayboyNFTs topluluğu için özel deneyimler içeren bir Playboy MetaMansion sosyal oyunu oluşturacağız! pic.twitter.com/3l6Wq6ncvt

— Sandbox (@TheSandboxGame) 11 Temmuz 2022

Playboy'un marka ve strateji direktörü Rachel Webber, şirketin bu "metaverse'de birinci sınıf, kişiselleştirilmiş deneyimi" oluşturmak için Sandbox'ın tasarım ve geliştirme ekipleriyle birlikte çalışmaktan heyecan duyduğunu söyledi.

Ayrıca, “daha fazla insanın sanal bir alana çağdaş bir şekilde girebilmesi için bu ortamı yaratma fırsatı, gerçekleşmesinden gerçekten mutlu olduğumuz bir şey” dedi.

Sandbox ve Playboy arasındaki ortaklık, Playboy'un Web3'teki öncü çalışmalarını genişletiyor. Playboy, Web3'e katılan ilk şirketlerden biriydi ve NFT sürümlerinin üç dakika içinde tükendiğini gördü.

Sandbox tweet'inde bahsedilen ve yukarıda gösterilen Playboy Rabbitars, Ekim 2021'de başlatılan şirketin ilk büyük NFT koleksiyonları projesiydi. Rabbitars ve The Sandbox LAND sahipleri, Playboy'un dijital ortamındaki özel etkinliklere erişecekler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ