Bu yazımızda sizlere PlayDapp Coin (PLA) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle PLA coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

PlayDapp Coin (PLA) Nedir? İşte Detaylarıyla PLA Token

Bu yazımızda sizlere PlayDapp Coin (PLA)Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle PLA coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

PlayDapp Coin (PLA) Nedir?

PlayDapp, dijital varlıkları kitleler için erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan bir blok zinciri oyun platformudur. Platform, kullanıcıların farklı oyun başlıklarında NFT'leri ve oyun içi varlıkları kullanabilecekleri, birlikte çalışabilir bir blok zinciri oyunları portföyü geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Platform oyunları birlikte çalışabilir şekilde tasarlanmıştır; bu da seviye atlama, güçlendirme ve birleştirme yoluyla NFT'lerin değerini artıran bir oyun içeriği portföyü oluşturur.

PLA, platformun yerel hizmet tokenıdır ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

Oyun İçi İşlemler: PLA, PlayDapp platformundaki ve pazar yerindeki oyunların oyun içi para birimidir.

Kazanmak için Oyna Teşvikleri: Kullanıcılar, oyun içi etkinlik için ödül olarak PLA tokenleri kazanabilir ve dereceli PVP savaşlarında rekabet edebilir.

Protokol, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

C2C Pazaryeri: Kullanıcıların oyun içi varlıkları satın alabilecekleri ve birbirleriyle NFT ticareti yapabilecekleri bir pazar yeri.

PlayDapp SDK: Geliştiricilerin veya şirketlerin varlıklarını bağlamalarına ve sistemlerini entegre etmelerine yardımcı olacak geliştirici araçları.

Birlikte çalışabilir NFT'ler: Kullanıcılar PlayDapp platformunda yeni bir oyun oynadıklarında, Birlikte Çalışabilir NFT, önceki oyun için bir ödül ve yeni oyunların doğal bir çapraz promosyonu olarak hizmet edebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ