Bu yazımızda sizlere PlayDapp Coin (PLA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve PLA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

PlayDapp Coin (PLA) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi PLA Coin

Bu yazımızda sizlere PlayDapp Coin (PLA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve PLA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

PlayDapp Coin (PLA) Nedir?

PlayDapp (PLA), bir blok zinciri oyun platformu olan PlayDapp'e ve değiştirilemez token (NFT) pazarına güç veren bir Ethereum odaklı tokendir. PLA, PlayDapp'teki işlemleri işlemek için birincil token görevi görür. Oyun geliştiricileri, kullanıcılar oyun içi satın alma işlemi yaptığında PLA’yı da alabilir.

PlayDapp, PlayDapp hizmet platformu aracılığıyla kriptosu olmayan oyun kullanıcılarını blockchain oyun kullanıcılarına getirmek istiyor. Bunu yapmak için PlayDapp, Kripto Para Birimi olmadan oyun oynamak için PG çözümleri sunar. PlayDapp, daha fazla kullanıcının PlayDapp hizmet platformunda oyun oynamasına ve kripto oyun kullanıcıları olmasına izin vermek için çeşitli blok zinciri ağı ve oyun dApp'leri sağlayacaktır.

PLA Token Nedir?

PlayDapp'in yerel tokeni olan PLA, ERC20 standardını kullanan temel bir yardımcı program tokenidir. Oyun dApp operatörleri veya geliştiricileri, PlayDapp tarafından makul derecede küçük bir işlem ücreti düşüldükten sonra, her oyun içi satın alma veya ticarette PLA alır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ