Bu yazımızda pNetwork Token Nedir? PNT Nedir sorularının cevabını vermeye çalışacağız.

pNetwork Token Nedir? PNT Nedir?

Bu yazımızda pNetwork Token Nedir? PNT Nedir sorularının cevabını vermeye çalışacağız.

pNetwork Token Nedir?

Bu yeni yönetim tokenı, pToken'lara güç sağlayan merkezi olmayan ağ olan yeni pNetwork içinde stake etme, oylama ve faiz kazanmak için kullanılacak.

PNetwork DAO, pTokenler için yönetim sistemi olacaktır. PNT'ye sahip olan herkes, çeşitli iyileştirme ve geliştirme önerileri üzerinde oy kullanabilecektir. Örneğin, PNT sahipleri, Ethereum'daki pLTC gibi daha sonra hangi yeni pTokens “köprülerinin” geliştirilmesi gerektiğine oy verebilir.

PNT Nedir?

Eğer kaçırdıysanız, PNT yeni bir token değildir. Saklama dışı Eidoo platformunu besleyen yardımcı program tokenı olan EDO'nun yükseltilmiş bir sürümüdür.

EDO tokenının yükseltilmesi, Eidoo ve Provable Things (pTokens'ın arkasındaki ana geliştirme ekibi) arasındaki ortak bir çabaydı. Ekiplerimiz, PNT'nin adil bir şekilde dağıtılmasını sağlamak için yakın bir şekilde birlikte çalıştı ve projenin çoğunluk kontrolü artık topluluğun elinde.

Bu gerçekten merkezi olmayan yönetişim sistemine ulaşmak için, Eidoo ekibi geçen yıllarda 28.350.000 EDO yaktı.

Token lansmanının ardından, 60 milyon PNT, 7000'den fazla blok zinciri adresine dağıtıldı. Teorik olarak bu, pNetwork'ü DeFi endüstrisindeki en büyük DAO'lardan biri yapabilir.

Yükseltme ve EDO belirteci yazma hakkında buradan bilgi edinin.

PNT'yi nerede bulabilirim?

Aşağıdaki borsalarda PNT tokenı listelenmektedir.

Binance - PNT / USDT

Binance - PNT / BTC

Bitfinex - PNT / BTC

Bitfinex - PNT / USD

Bitfinex - PNT / ETH

HitBTC - XPNT / BTC (Lütfen PNT'nin HitBTC değişiminde XPNT olarak listelendiğini unutmayın)

Kyber Network - ETH / PNT (Sadece ETH değil, listelenen diğer Kyber Swap tokenleri ile de PNT ticareti yapabileceğinizi unutmayın)

Uniswap — PNT / ETH

P'nin Gücü

Bu PNT listeleri DeFi için heyecan verici bir zamanda geliyor. Giderek daha fazla merkezi borsa, DeFi tokenlarına aktif bir ilgi gösteriyor. Bu, alana yeni likidite enjekte eder ve sektörde yeni büyüme yaratarak bizimki gibi DeFi projelerinin yeni kullanıcı tabanları geliştirmesine ve davet etmesine yardımcı olur.

Bu büyük platformlarda listelenecek çok az sayıda DeFi tokenlarından biri olarak, PNT'nin, basit spekülasyonun ötesinde kripto para birimleri için ana kullanım durumları olduğunu kanıtlayarak, merkezi olmayan finans alternatiflerinin anlamlı bir şekilde benimsenmesine yardımcı olacağını umuyoruz.

PNetwork'e gelince, birçok (hepsi olmasa da) blockchain topluluğunu birleştirerek gerçekten eşsiz bir DAO olmasını umduğumuz şeyin temeli olacaktır.

DeFi'yi gerçekten evrensel yapmak istiyoruz. Hiçbir blok zinciri kendi ekosistemiyle sınırlı olmamalıdır. pTokens, her kripto para biriminin herhangi bir blok zinciri tarafından memnuniyetle karşılanmasını sağlarken, DAO, geleceğini güvence altına almak ve geliştirmede aktif bir rol oynamak için herhangi bir kripto ve DeFi meraklısını memnuniyetle karşılar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ