Tanınmış poker oyuncusu Mike McDonald, genel olarak DeFi'ye şüpheyle yaklaşıyor, ancak bu fintech trendinde yükselişinin bir nedenini veriyor.

Poker Oyuncusu Mike McDonald DeFi Hakkında Görüşünü Açıkladı

Tanınmış poker oyuncusu Mike McDonald, genel olarak DeFi'ye şüpheyle yaklaşıyor, ancak bu fintech trendinde yükselişinin bir nedenini veriyor.

Ünlü poker oyuncusu Mike McDonald, şüpheci olan DeFi'yi ele geçirdi. Ancak McDonald, DeFi'de yükseliş göstermesinin bir nedenini verdi.

Ünlü poker oyuncusu Mike McDonald, BAT ve COMP hakkındaki son tweet'lerinden anlaşıldığı anlaşılan bir altcoin hayranı olduğu ortaya çıktı (BTC'den de bahsedildi, ancak daha az sıklıkla).

Ancak son zamanlarda atılan bir tweet'te McDonald, aynı zamanda Facebook'ta üst düzey yönetici olan Kanadalı-Amerikan girişim kapitalisti Chamath Palihapitiya ile yakın zamanda yapılan bir röportaj hakkında yorum yaptı.

Kripto gazetecisi (eski Forbes yazarı) Laura Shin, Palihapitiya'ya son DeFi gelişmelerini takip edip etmediğini sorduğunda, DeFi'nin ne anlama geldiğini bile bilmediğini belirtti.

Ancak Palihapitiya, bir BTC hayranı gibi görünmese de, Bitcoin'i duyduğunu ekledi.

Video röportaj alıntısı hakkında yorum yapan McDonald, DeFi'nin bir yılan ağı olduğuna inandığını tweetledi. Bununla birlikte, bir gün, 'tamamen değersiz ağır çantasını' bazı DeFi maksimalistlerine satabileceğini umduğu için biraz boğa kalıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ