Poker efsanesi Michael McDonald, bazı hükümetler çökmedikçe Bitcoin (BTC) 'nin 1 milyon dolara ulaşmayacağını ifade ediyor.

Poker Şampiyonu Michael McDonal:  “Bazı Hükümetler Çökmeden Bitcoin 1 Milyon Dolar Olması İmkansız”

Poker efsanesi Michael McDonald, bazı hükümetler çökmedikçe Bitcoin (BTC) 'nin 1 milyon dolara ulaşmayacağını ifade ediyor.

Avrupa Poker Turu'nun (EPT) en genç galibi olarak bilinen Mike McDonald, "bazı hükümetler" çöktüğünde Bitcoin (BTC) fiyatının o zaman 1 milyon dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

Bununla birlikte, Corona Virüsü krizinin, bir başka borsa çöküşü sırasında en yüksek paranın yüzde beş yükselmesine rağmen, Bitcoin'in fiyatını olumsuz yönde etkileyeceği konusunda ısrar ediyor.

Bir teknoloji tuhaflığından daha fazlası

On bir yıl boyunca, Bitcoin bir inek tuhaflığından yeni bir endüstriye geçti. Bununla birlikte, çoğunlukla, kripto gelişmiş ülkelerde spekülatif bir varlık olmaya devam ediyor ve eleştirmenler, varolmayan bir sorun için bir çözüm oluşturan papağan gibi aynı şeyleri tekrar ediyor. Bu nedenle BTC ABD'de ulusal bir para birimi olarak çalışmaz.

Bunun aksine, hiperenflasyonu olan başarısız bir sosyalist devlet olan Venezuela, Bitcoin'in gerçek amacını kabul ediyor. Sakinleri turuncu parayı neredeyse değersiz bolivarlara alternatif olarak hem bir değişim aracı hem de bir değer deposu kullanıyorlar.

Kıyamet Senaryolarına Gerek Yok

Bununla birlikte, Bitcoin'in gelişmek için mutlaka çökmekte olan hükümetlere ihtiyacı yoktur. Fundstrat'tan Tom Lee'ye göre, BTC mevcut kullanıcı sayısını ikiye katlayarak uzun vadede 500.000 dolara ulaşabilir.

 Bu arada, Shark Tank sahibi Robert Herjavec, 1 milyon dolarlık hedefin 'çok çılgın' olduğunu düşünmüyor, ancak endüstrinin bunu başarmak için birleşmesi gerekiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ