Poker şampiyonu Mike McDonald, Peter Schiff ve Nouriel Roubini gibi eleştirmenlerin inançlarına saygı duymayı hak ettiğini söylüyor

Poker Yıldızı Mike McDonald Bitcoin Eleştirmenlerini Övdü

Poker şampiyonu Mike McDonald, Peter Schiff ve Nouriel Roubini gibi eleştirmenlerin inançlarına saygı duymayı hak ettiğini söylüyor

Bitcoin için tutkulu bir poker şampiyonu olan Mike McDonald, dünyanın önde gelen kripto para biriminin eleştirmenleri için bazı övgü sözlerine sahip.

Yeni bir tweet'te, en yüksek Bitcoin eleştirmenlerinden Peter Schiff ve Nouriel Roubini'ye mahkumiyetlerine sadık oldukları için çok saygı duyduğunu söylüyor.

Schiff ve Roubini'nin birkaç ortak noktası var - her ikisi de 2008-2009 küresel mali krizi olarak adlandırdıktan sonra dünya çapında ün kazanan ekonomistler.

Nisan 2013'te Roubini, Blackberry'sinden ünlü olarak Bitcoin'in 58 doların altına yüzde 40 daha düştüğünü tweetledi.

Bu arada Schiff, kripto para biriminin birkaç yıl içinde herkes tarafından kabul edilip edilmeyeceğini merak ettiği Haziran 2011'de bir Bitcoin ayısı rolünü üstlendi.

McDonald, önde gelen girişimcilerin Bitcoin'e şüpheyle bakmalarının 'güvenli sosyal risk / ödül' olduğunu söylüyor.

Ocak ayında Musk, kripto para birimlerinin bir podcast'teki nakit yerine geçebileceğini iddia etti, ancak Bitcoin konusunda tarafsız kaldı.

Son zamanlarda, hala sadece 0.25 BTC'ye sahip olduğunu doğrularken Bitcoin'i J.K. Rowling'e anlatmaya çalıştı.

 


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ