Polkadot (DOT), parachain lansmanı konusundaki topluluk heyecanının ortasında yeni ATH'yi işaret ediyor.

Polkadot (DOT), parachain lansmanı konusundaki topluluk heyecanının ortasında yeni ATH'yi işaret ediyor. Polkadot (DOT), XRP'yi başarılı bir şekilde çevirerek ve piyasa değerine göre yedinci sıraya tırmanarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan 50 doların üzerine çıktı.Fiyat artışı, yaklaşan parachain müzayedeleriyle ilgili topluluk heyecanının ortasında geliyor.

Polkadot (DOT), son birkaç gün içinde yatırımcılar arasında en iyi seçim oldu. Token, son 24 saat içinde daha da pozitif bir seyir izledi. Verilerimize göre, dijital varlık yüzde 10'dan fazla değer kazandı ve bu da onu 50 doların üzerine çıktıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine itti. Bu yüksek seviyede, DOT, yaklaşık 51 milyar dolarlık piyasa değeriyle XRP'yi kısa süreliğine geride bırakarak 7. en büyük kripto para birimi oldu.

Heyecan, bu hafta beklenen ve merakla beklenen Parachain müzayedelerinden kaynaklanıyor. Gavin Wood liderliğindeki Polkadot ekibi, geçen ayın ortalarında parachainlerin Polkadot'a geleceğini doğruladı. Bu, tamamen konuşlandırılmış blok zincirlerin Polkadot ekosisteminde çalışmasına izin verecektir. Blok zincirler, Polkadot'un güvenliğinden, ölçeklenebilirliğinden, birlikte çalışabilirliğinden ve yönetiminden yararlanacak.

Yeni projelerin devreye girmesiyle hem yeni kullanım alanlarına ağı açacak hem de yüksek talep nedeniyle entegre olan projelerin kalitesini artıracaktır. Başarılı olursa, bu Polkadot'u diğer blok zincirleri için blok zinciri yapabilir.

DOT Gözler 100 $’ Da

Piyasa analisti Lark Davis'in tahmin ettiği gibi, Parachain müzayedelerine dayanarak Kasım ayı Polkadot için olumlu olacak. Analist, parachain müzayedelerine tüm dikkatin Kusama ağında olmasına rağmen, Polkadot'ta ilginin daha yüksek olacağını ve beraberinde büyük miktarda yatırım getireceğini kaydetti.

Parachainlerle ilgilenen projeler, en az altı ay ila en fazla iki yıl boyunca yerel tokene DOT teklif vermeyi içeren bir süreç olan bir slot için açık artırma yapmak zorundadır. Bu miktar daha sonra taraflarca stake veya transfer edemeyecekleri kararlaştırılan süre boyunca kilitlenir.

Piyasa analistleri, lansmandan sonra tokenin yükselmeye devam edeceğini ve önümüzdeki haftalarda 100 dolara kadar çıkabileceğini düşünüyor.

Önemli Seviyeler Tutulursa DOT 75 Dolara Doğru Devam Edebilir

Ayrıca yatırımcıların 43 ila 45 dolar fiyat seviyesini izleyeceğini de ortaya koyuyor. Bu sadece ideal bir giriş seviyesi sunmakla kalmayacak, aynı zamanda bu tutarsa, dijital varlık için uzun vadeli bir yükseliş modeline işaret edecektir.

DOT sahipleri, Ocak ayında gerçekleşmesi muhtemel bir marka revizyonunu dört gözle bekliyorlar. Bunun için, sahipleri ve geliştiriciler nihai sonuca oy verebilir. Girişimin arkasındakiler, projenin artan karmaşıklığını etkili bir şekilde iletmek için mücadele ettiğini belirtiyor. Yeni markalaşma ile ekip daha geniş bir kitleye ulaşmayı umuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ