Polkadot'un blockchain ağı artık yayında.

Polkadot’un Blockchain Ana Ağı Şu Anda Yayında ve Token Hesaplarına Sınırlı Erişime İzin Veriyor

Polkadot'un blockchain ağı artık yayında.

Ağın yönetici ortağı Web3 Foundation, bugün Polkadot'un ana ağ sunumunun ilk aşamasını işaret ediyor. Bu aşamada, Web3 Foundation ağın kontrolünü, düğümleri çalıştırmayı ve blokları doğrulamayı sürdürecektir. olkadot'un yerel tokenı DOT'un yatırımcıları, şu anda DOT'ları aktaramamasına rağmen, doğrulayıcı olma veya diğer doğrulayıcıları belirleme niyetini ifade etmek için hesaplarına erişebilir.

Geliştirme yol haritasında ortaya konduğu gibi, Web3 Foundation, ağın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağladıktan sonra ağ kontrolünü kademeli olarak DOT sahiplerine devretmeyi planlamaktadır.

Polkadot ve Web3 Vakfı kurucu ortağı Peter Czaban, "Polkadot paperının üç yıl önce yayınlanmasından bu yana, bu sistemler hakkında kolektif anlayışımızı erken çalışma binamız Ethereum'dan bu yana büyük ölçüde geliştiren Polkadot protokolünü araştırıyoruz ve inşa ediyoruz." Özellikle, Polkadot'un açık yönetişim sisteminin ağın eski ağlardan çok daha hızlı bir şekilde inovasyon yapmasına ve büyümesine izin vereceğine inanarak ana akım merkezsiz uygulamaların geliştirilmesini hızlandıracağız” ifadelerini kullanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ