Blockchain tabanlı merkezi olmayan bir kimlik çözümü olan KILT Protocol, büyük bir dijital yayıncı olan Axel Springer ile iş birliği yaptı.

Polkadot, Web3 Uygulamalarını Yürütmek İçin Milyar Dolarlık Medya Şirketi Axel Springer İle Ortaklık Kuruyor

Blockchain tabanlı merkezi olmayan bir kimlik çözümü olan KILT Protocol, büyük bir dijital yayıncı olan Axel Springer ile iş birliği yaptı.
Bu işbirliği, kullanıcılara sorunsuz ve güvenli bir oturum açma deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Polkadot'un blockchain tabanlı merkezi olmayan bir kimlik çözümü olan KILT Protokolü, yakın zamanda Avrupa'nın en büyük dijital yayıncılarından biri olan Axel Springer ile bir işbirliğini duyurdu. İşbirliği, KILT'nin kimlik blok zincirini Axel Springer'in dijital özelliklerine entegre etmeyi amaçlıyor. Bu, kullanıcıların güvenli ve başarılı bir şekilde oturum açmasına ve kimliklerini doğrulamasına olanak tanır.

@Kiltprotocol, dünyanın en büyük dijital yayıncılarından biri olan @axelspringer_EN ile iş birliğini duyurdu. KILT'in yayıncının Web3 teknolojisine dayalı bir oturum açma hizmeti oluşturmasına nasıl yardımcı olduğu hakkında daha fazla bilgiyi blogdan öğrenin:

KILT'nin kimlik blok zincirinin entegrasyonu, Axel Springer'in Web3 teknolojilerinin potansiyelini keşfetmesini ve medya endüstrisinde daha yenilikçi uygulamalar geliştirmesini sağlayacaktır. Ayrıca Polkadot ağının ve parachain projelerinin Web3 teknolojisinin pratik uygulamalarını ortaya çıkarmak için gerçek dünyadaki işletmelerle nasıl çalışabileceğini gösterecek. Polkado dedi ki:

Medya endüstrisinde blockchain teknolojisinin kullanımı son yıllarda ilgi görüyor. Güvenli ve şeffaf kayıt tutmayı mümkün kılarak intihal ve ayrıca sahte haberler gibi sorunları önleyebilir. Ayrıca, kullanıcı verileri gibi hassas bilgileri depolamak ve paylaşmak için daha güvenli bir yol sağlar.

KILT Protokolü gibi merkezi olmayan kimlik çözümleri, geleneksel kimlik yönetimi sistemlerinin karşılaştığı zorluklara benzersiz bir çözüm sunar. Kullanıcılar artık kimlikleri üzerinde tam kontrol sahibi olabilir ve kişisel bilgilerini seçerek farklı taraflarla paylaşmalarına izin vererek gizlilik ve güvenlik sağlayabilir.

Kullanıcılar İçin Polkadot Ortaklığı Ne Anlama Geliyor?

KILT'nin kimlik blok zincirinin Axel Springer'in dijital mülklerine entegrasyonu, kullanıcılara kendilerini tanımlamanın yeni ama çok güvenli bir yolunu sağlayacaktır. Geleneksel endüstrilerde Web3 teknolojilerinin benimsenmesine yönelik süper bir adımdır. Ayrıca, blockchain'in işletmelerin çalışma biçiminde devrim yaratma potansiyelini de gösteriyor.

Bir dizi twitter başlığında Polkadot, üstlendiği birkaç projeyi ve gelecek planlarını vurguladı. Bunlar arasında haziran ayında "Prag Blockchain Haftası'na gelmek" ve kullanıcıların "@Polkadot_Hub buluşmasında Polkadot, blockchain ve Web3 ile ilgili her şeyi keşfetme şansı" bulunuyor. blok zincirinin evrimi üzerine: baştan Polkadot'a.”

KILT Protokolü ve Axel Springer arasındaki işbirliği, Web3 teknolojilerinin medya gibi geleneksel endüstrilere entegre olma potansiyelini vurgulamaktadır. Gelecekte Web3 teknolojisinin daha yenilikçi ve güvenli uygulamalarının önünü açan, hem Polkadot ağı hem de medya endüstrisi için heyecan verici bir gelişmedir.

Bu ortaklık, blok zincirinin işletmelerin çalışma biçiminde devrim yaratma potansiyelini vurgulamaktadır. Bu, yakın gelecekte Web3 teknolojisinin daha yenilikçi ve güvenli uygulamalarının önünü açacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ