Bu yazımızda sizlere Polkastarter (POLS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve POLS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Polkastarter (POLS) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi POLS Coin

Bu yazımızda sizlere Polkastarter (POLS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve POLS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Polkastarter (POLS) Nedir?

Polkastarter, İlk Dağıtılmış Teklifleri (IDO'lar) başlatmak ve yönetmek için bir platformdur. IDO, erken aşamadaki projelerin sınırlı miktarda tokenlerini beyaz listeye alınmış topluluk üyelerine satacağı bir ön listeleme token dağıtımıdır.

Projeler için Polkastarter, kaynak yaratma, topluluk büyümesi ve sürdürülebilir token dağıtımları konularına hitap ediyor. Ayrıca, Polkastarter'ın sabit takasları, hiçbir topluluk üyesinin tokenin aşırı büyük pozisyonlarına sahip olmamasını sağlayarak, merkezi olmayan bir listelemeden sonra oynaklığa karşı koruma sağlar.

Polkastarter, katılımcılar için erken token erişimi ve proje gösterimi sağlar. Liste öncesi erişim ve projelerin ilk fon artışlarına düşük giriş fiyatları, genellikle büyük yatırımcılar için ayrılmıştır. Polkastarter, topluluk üyelerine Polkastarter ekibi tarafından incelenen projelere erken erişim sağlar.

POLS Coin Nedir?

POLS, Polkastarter ekosisteminin yerel yardımcı program belirtecidir ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

IDO beyaz listeye alma: Topluluk üyeleri, adresleri fon toplayan bir proje tarafından beyaz listeye alınmadıkça bir IDO'ya katılamaz. Beyaz liste noktaları rastgele dağıtılır, ancak POLS tokeninin orantılı sahipliğini takip eder. Bir adresteki her 250 POLS için, kullanıcı beyaz listeye alınan piyango için bir "giriş" veya bilet alır. Ne kadar çok girişleri olursa, başarılı bir şekilde beyaz listeye alınma şansları o kadar yüksek olur. Beyaz listeye alma ve IDO süreci hakkında ek bilgiler bu kılavuzda mevcuttur.

Likidite madenciliği: POLS token sahipleri, Uniswap ve PancakeSwap üzerindeki ETH-POLS havuzuna ve BNB-POLS havuzuna likidite sağlayabilir.

Yönetişim: Token sahiplerinin, oy vermek ve teklif sunmak için POLS'yi stake etmesi gerekir. Teklifler önce zincir dışı tartışılır ve ardından zincir üstü teklif olarak sunulur. Her zincir üstü teklif, Polkastater geliştirme ve yönetim ekibi tarafından gözden geçirilecek ve uygulanacaktır.

Protokol aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

Sabit Swaplar: Sabit takaslar, bir topluluk kullanıcısının bir projenin tokeni için değiş tokuş edebileceği ETH veya BNB miktarını sınırlar. Bu mekanizma, bir IDO katılımcısının, ademi merkeziyetçiliği ve izinsiz katılımı sürdürmek amacıyla, listeleme sürecinin başlarında aşırı sayıda token alamamasını sağlar.

Birlikte Çalışabilirlik: Polkastarter şu anda hem Ethereum hem de Binance Akıllı Zincirinde (BSC) mevcuttur. Polkastarter, daha fazla zincire genişlemek ve projelere ve topluluk üyelerine İDO'lara katılma fırsatları sağlamak için çaba göstermektedir.

Proje, POLS toplam token arzının %42,5'inin aşağıdaki fiyatlarla satıldığı iki tur token satışından 875 bin USD topladı:

Fon satış fiyatı: 0.0125 USD / POLS

Özel satış fiyatı: 0.0250 USD / POLS

Polkastarter'ın token ekonomisi hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

19 Mayıs 2021 itibariyle, POLS'nin maksimum token arzı 100.000.000'dur ve dolaşımdaki arz ~ %66,6'dır.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ