Toplam zincir üstü oyun etkinliği Mart ayında yaklaşık yüzde 3,33 düşerek günlük 741.567 Benzersiz Aktif Cüzdan'a (dUAW) düşerken, Polygon ağı bir önceki aya göre dUAW'da yüzde 53'lük etkileyici bir büyüme kaydetti.

Polygon, 300 Milyar Dolarlık Pazarı Fethetmek İçin Oyun İçin 1 Numaralı Blok Zinciri Olacak – MATIC Fiyatını 3 Dolara Çıkarabilir Mi?

Toplam zincir üstü oyun etkinliği Mart ayında yaklaşık yüzde 3,33 düşerek günlük 741.567 Benzersiz Aktif Cüzdan'a (dUAW) düşerken, Polygon ağı bir önceki aya göre dUAW'da yüzde 53'lük etkileyici bir büyüme kaydetti.
Kilitli toplam değere (TVL) göre en iyi Poligon oyunları arasında, toplam TVL'si yaklaşık 912 milyon dolar olan Aavegotchi (GHST) bulunmaktadır.

Önde gelen bir Ethereum tabanlı ölçeklendirme ve altyapı geliştirme şirketi olan Polygon (MATIC), blok zincirlerinin küresel kitlesel kabulü ölçeklendirmesine yardımcı olacak yollar araştırıyor. Polygon ekosistemi, 28.000'den fazla içerik oluşturucudan 1.17 milyonun üzerinde dağıtılmış akıllı sözleşme dahil olmak üzere çeşitli başarılardan gurur duymaktadır. Arbitrum (ARB) dahil olmak üzere katman 2 ölçeklendirme çözümündeki artan rekabete rağmen, Polygon ağı hem kurumsal hem de perakende kripto kullanıcılarının uygun fiyatlı ve hızlı Web3 hizmetlerine erişmesine yardımcı oldu.

DeFiLlama tarafından sağlanan toplu piyasa verilerine göre, Polygon'un (MATIC) toplam kilitli değeri (TVL) 1,07 milyar dolardır. Polygon ağının ölçeklendirme çözümünden yararlanan en üst düzey merkezi olmayan finansal platformlardan bazıları, diğerleri arasında AAVE, QuickSwap, Balancer V2 ve Uniswap V3'ü içerir.

Polygon, Oyun Dapp'lerine Hakimdir

Yakın zamanda Polygon'un zkEVM Ana Ağ Beta'sının piyasaya sürülmesiyle, ağ, küresel pazarlara girmek isteyen daha merkezi olmayan uygulamaları çekmeye hazır. Ayrıca, Midnight Society ve Oath of Peak gibi birinci sınıf oyun projeleri, açık kaynak ve hızlı kesinlik özellikleri nedeniyle Polygon zkEVM'den yararlanmayı seçti.

DappRadar'ın yakın tarihli bir raporuna göre, Polygon'un oyun etkinliği son zamanlarda ikinci en büyük oyun blok zincirini elinde tutmak için arttı. İlginç bir şekilde, toplam zincir üstü oyun etkinliği Mart ayında yaklaşık yüzde 3,33 azalarak günlük 741.567 Benzersiz Aktif Cüzdan'a (dUAW) düşerken, Polygon ağı bir önceki aya göre dUAW'da yüzde 53'lük etkileyici bir büyüme kaydetti. DappRadar kaydetti.

Daha önce DeFi dapp'leri için bilinen bir blockchain olan Polygon, bu ay Hive'ı geride bıraktı ve ikinci sırayı aldı. Bu, artık bir oyun blok zinciri olarak tanınmaya başladığı için Polygon için olumlu bir işaret.

Blok zinciri oyun endüstrisindeki en üst konum, Mart ayında günlük ortalama 314.976 benzersiz aktif cüzdan (dUAW) ile WAX blok zinciri tarafından alındı. Bununla birlikte, rakam bir önceki aya göre yaklaşık yüzde 8,11'lik bir düşüşü temsil ediyor.

Kilitli toplam değere (TVL) göre en iyi Poligon oyunları arasında, toplam TVL'si yaklaşık 912 milyon dolar olan Aavegotchi (GHST) bulunmaktadır. Özellikle Aavegotchi (GHST), Polygon ve Ethereum ağında mevcuttur. Yaklaşan bir başka Polygon tabanlı oyun projesi, toplam kilitli değeri (TVL) yaklaşık 92.000 $ olan Luchadores'i (LUCHA) içeriyor.

MATIC Fiyat Görünümü

Pazartesi günü 1,1 dolar civarında işlem gören Polygon (MATIC), son 30 günde yüzde 3,7 değer kazandı. Ethereum Shanghai yükseltmesi yaklaşırken, Polygon (MATIC) günlük işlem hacmi artıyor. Binance destekli Coinmarketcap tarafından sağlanan piyasa verilerine göre, Polygon (MATIC) bugün yaklaşık yüzde 23 artışla 24 saatlik yaklaşık 179.378.818 $ işlem hacmi kaydetti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ