Yazılım devleri, müşteri NFT koleksiyonunu poligon ağında yayınlayacak. Coca-Cola ve Rich Mnisi bir LGBTQIA+ savunucusu lansmanda işbirliği yapacak.

Polygon Ağında Coca-Cola Pride Serisi NFT Koleksiyonu

Yazılım devleri, müşteri NFT koleksiyonunu poligon ağında yayınlayacak. Coca-Cola ve Rich Mnisi  bir LGBTQIA+ savunucusu  lansmanda işbirliği yapacak.

Popüler içecek firması Coca-Cola, LGBTQIA+ topluluğuyla kutlama planlarının bir parçası olarak, bir Pride serisi NFT koleksiyonu başlatmayı planladığını açıkladı. Koleksiyondaki her NFT, 136 NFT koleksiyonunun ayrı parçalarını içerdiğinden benzersiz olacaktır. Bu seriyi başlatma amacı, LGBTQIA+ topluluğunun üyelerine sevgi mesajını her yere yayarak renkli bir ışık sağlamaktır.

Popüler Güney Afrikalı sanatçı ve topluluğun vokal savunucularından biri olan Rich Mnisi, bu lansman için Coca-Cola ile ortak olacak. Coca-Cola neden Mnisi'yi seçtiğini açıklıyor. Mnisi'nin eserlerinin topluluk ve kimliğin sınırlarını zorladığı söyleniyor. Ekip, Mnisi'nin gurur koleksiyonunun ilhamını enerjinin yok edilemez doğasından aldığını ekliyor.

Poligon Ağındaki Tüm NFT'leri Basmak

Mnisi, enerjinin form değiştirebileceğini veya aktarabileceğini açıklıyor. Herkes onu kilitleyebilir veya serbest bırakabilir. Aşk enerjiye benzer; aynı zamanda biçim değiştirir ama asla yok olmaz. Yeni aşk biçimleri arasında kalp kırıklığı, güven, tutku ve karanlık yer alabilir.

Bu formlar aşkın hal değişimini ve kalıcılığını gösterir. Her bireye, hangi sevgi biçimini sergilemeleri gerektiğine karar vermeleri için içsel güçlerini hatırlatır. Mnisi, “Sevgiyi nasıl tanımlarsak tanımlayalım. Ama hepimiz birbirimizi özgürce sevelim.”

Duyuruya göre, gurur serisi NFT koleksiyonunda 136 NFT piyasaya sürülecek. Ayrıca, hepsi Poligon (MATIC) ağında basılacaktır. Açık deniz NFT pazarında bu NFT'lerden bazıları zaten var. Coca-Cola, bu NFT'ler için taban fiyatı 1 ETH olarak belirledi.

Ayrıca Coca-Cola, bu NFT serisi lansmanının LGBTQIA+ renklerinin görünürlüğünü artıracağını umuyor. Böylece aşk mesajının dünyaya yayılmasını arttırmak. Coca-Cola ayrıca, NFT'lerin ilk satışından elde edilen tüm kazançları topluluğun hayır kurumlarına bağışlayacağını da duyurdu. OUT (bir LGBTQIA+ hayır kurumu), NFT serisinin lansmanının ilk yılında tüm satış gelirlerini alacak.

Rich Mnisi özellikle bu hayır kurumunu seçti. OUT, Güney Afrika merkezli olup zihinsel ve fiziksel sağlık hizmetleri sunmaktadır. Out, Güney Afrika'daki en eski ikinci hayır kurumu olmanın yanı sıra LGBTQIA+ topluluğuna hizmet eden hayır kurumlarından biridir.

Coca-Cola gibi, Givenchy gibi

Givenchy Parfums (lüks bir parfüm ve kozmetik firması) da Coca-Cola'nın adımlarını atıyor. Ayrıca, Paris merkezli LGBTQIA+ firmasının (Le Mag Jeunes) yararlandığı bir NFT koleksiyonunu da piyasaya sürüyor.

Popüler topluluk savunucusu ve galeri sahibi Amar Singh, bu lansman için geri sarma kolektifi ve Givenchy Parfums ile ortak olacak. Bu koleksiyon, yıkıcı yaratıcılık, yenilikçilik ve katılım ve saygı değerleri arasındaki ilişkiyi geliştirmeyi amaçlıyor.

Singh, bu NFT'ler için Givenchy'nin Prisme libre gevşek toz ürününden ilham aldı. Givenchy, Singh ve geri sarma kolektifi, geçen yıl başka bir NFT serisi koleksiyonunda da ortaklık kurdu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ