ApeCoin, 19.000 dApps erişimiyle Polygon ekosistemine geçiyor.

Polygon Artık 19.000 dApps Erişimiyle ApeCoin

 ApeCoin, 19.000 dApps erişimiyle Polygon ekosistemine geçiyor.Katman 2 ölçeklendirme platformu Polygon artık ApeCoin'i destekleyerek 19.000'den fazla merkezi olmayan uygulama (dApp) ve oyunun her yerinde kullanılabilir olmasını sağlıyor.

Yuga Labs'ın tarihi NFT satışının ardından, NFT'lerin ve ApeCoin'in "Bored Ape" serisinin arkasındaki şirket, takip eden bir Twitter güncellemesinde şunları söyledi: Darphane gösterileri sırasında talep herkesin en çılgın beklentilerini çok aştı. Bu darphanenin ölçeği o kadar büyüktü ki Etherscan çöktü. Bir süreliğine Ethereum'daki ışıkları kapattığımız için özür dileriz."

Ethereum muazzam satın alma hacmini kaldıramadığından, ApeCoin'in düzgün bir şekilde ölçeklendirmek için zincirine geçmesi gerekebileceğini belirtti.

U.Today tarafından daha önce bildirildiği üzere, 30 Nisan'da çevrimiçi bir satışta "Otherdeeds" NFT'lerinin satışı, yaklaşık 285 milyon dolar değerinde kripto para topladı. "Otherdeeds"i elde etmek için yalnızca ApeCoin kullanılabilir, bu da daha sonra "Otherside" olarak adlandırılan gelecekte Bored Ape temalı Metaverse'de sanal arazi parçalarıyla takas edilebilir.

Diğer işlemler 305 ApeCoin için mevcuttu ve firmanın bir tweet'te bildirdiği gibi buna göre satıldı. Tarihi NFT darphanesinden 24 saat sonra, Bored Ape Yacht Club'dan ilham alan DAO'nun altında yatan token olan Apecoin düştü.

APE, 2 Mayıs'ta 14.21$'a düştükten sonra CoinMarketCap'te şu anda 15.39$'dan işlem görüyor.Polygon kısa süre önce, Alchemy verilerine göre, ağında çalışan 19.000'den fazla merkezi olmayan uygulama (dApps) ile yeni bir benimseme dönüm noktasına ulaştığını duyurdu.

Katman 2 ölçeklendirme platformuna göre, PoS'un şu anda aylık 8000'in üzerinde aktif ekibi var ve bu ekipler Ocak'ta 6.000'den fazla ve Ekim'de sadece birkaç binden fazla. Polygon ayrıca, PoS'unun 135 milyondan fazla benzersiz kullanıcı adresi ve korunan 5 milyar dolardan fazla varlıkla toplam 3.4 milyardan fazla işlemi tamamladığını iddia ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ