Polygon, Davos'ta yapılacak olan WEF zirvesinde yer alacağını duyurdu.

Polygon, Daha İyi Web3 ve Gelecek Yaratmak İçin WEF Dünya Liderlerine Katılıyor – Bu DeFi Trendlerine Dikkat Edin

Polygon, Davos'ta yapılacak olan WEF zirvesinde yer alacağını duyurdu.
Polygon'un kurucu ortağı önemli tahminlerde bulunuyor ve 2023'te yükselmeye hazırlanan NFT ve DEFI projelerini listeliyor.

Polygon, diğer stratejik hamlelerin yanı sıra yeni ortaklıklarla görünürlüğünü artırmaya devam etti. Yakın tarihli bir duyuruda, Polygon blockchain, 2023 Dünya Ekonomik Forumu'nda küresel liderlere katılacağını açıkladı.

Polygon Twitter'a gitti ve her yıl Dünya Ekonomik Forumu'na (WEF) ev sahipliği yapmasıyla tanınan İsviçre'nin popüler bir kasabası olan Davos'ta bulunacağını açıkladı.

Polygon, Web3 ekosistemi ve Blockchain teknolojisinin teknoloji endüstrisine getirdiği faydalar hakkında konuşmak için diğer dünya liderlerine katılacağını da sözlerine ekledi.

Ayrıca, Polygon, halka açık blockchain platformları için toplu kabule öncülük etmeye ve değer açısından önemli ve mümkün olduğunca çok sayıda kişi tarafından erişilebilen altyapı oluşturmaya kararlı olduğunu belirtiyor.

Hareket, dünya çapında benimsenmeyi artırmaya devam ettiği için Polygon için faydalıdır. DEF zirvesinde konuşmak, ağın geleneksel finans piyasalarında daha fazla tanıtım ve popülerlik kazanmasına da yardımcı olabilir.

Polygon, DEFI Ekosisteminde izlenmesi gereken temel eğilimleri ortaya koyuyor
2023'te, Polygon'un DEFI pazarı için, özellikle de Polygon blok zincirinde bazı beklentileri var. Şu anda, Poligon, listelenen 203 DEFI projesine ve poligon ağında listelenen 203 projeden 63'üne sahiptir.

Önümüzdeki aylarda, Polygon Labs CEO'su, Lido da dahil olmak üzere belirli projelerin göz kulak olmaya değer olduğunu tahmin ediyor. Ryan Wyatt açıkladı;

2023'te Polygon'da dikkat edilmesi gereken DEFI ve diğer zincir üstü finans temalarıyla ilgili olarak, Lido, Stader ve Tenderize gibi projeler var. Poligon ekosisteminde sıvı istiflemeye büyük bir odaklanma göreceğiz.

Likit staking, varlıklarını transfer ederken veya takas ederken staking ödülleri kazanmak isteyen kullanıcılar için aslında kendisini faydalı olarak sunmuştur.

NFT ekosistemi söz konusu olduğunda Wyatt, biri bu yıl gelişeceğine inandığı, diğeri ise türev tüccarlarına hizmet edecek iki projeye işaret ediyor.

Ek olarak, NFT Fi ve NFT'nin tamamlanması 2023'te gerçekten büyük olacak. Merkezi borsalardan uzaklaşmayla birlikte, kullanıcıların kesinlikle kaldıraç ve türevlerle ticaret yapma ihtiyacı var; sadece daha merkezi olmayan bir şekilde.

Daha geniş kripto ve blok zinciri pazarında merkezi olmayan kimlik yükseldikçe, zincir içi kredide ve Clearpool ve Atlantis, RociFi ve Teller gibi teminatlı borç verme protokollerinde artış bekliyor.

Son olarak, ayı piyasasının onu bir UX maksimalisti olmaya zorladığını ve esas olarak Polygon/DeFi ekosisteminin UX ve UI yönüne odaklandığını belirtiyor. Ayrıca, kullanıcı deneyimi (UX) ve kullanıcı arayüzünün (UI) 2023 ve sonrasında büyük gelişmeler göreceğini açıklıyor. Bu da Polygon ekosisteminin benimsenme oranını hızlandıracaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ