Polygon, Lotte Group'tan BellyGom NFT Sezon 2'yi karşılamaya hazırlanıyor.

Polygon, Dünya Çapında Benimsenmeyi Genişletmek İçin Milyar Dolarlık Şirketle Ortak Oldu – MATIC Fiyatı 3 ABD Dolarına Ulaşabilir Mi?

Polygon, Lotte Group'tan BellyGom NFT Sezon 2'yi karşılamaya hazırlanıyor. Kademeli ekosistem genişleme hamleleriyle MATIC, büyük bir fiyat artışına hazırlanıyor.

Ethereum tabanlı Layer-2 protokolü Polygon, Güney Kore'nin en büyük beşinci holdingi Lotte Group ile yeni bir ortaklık imzaladı. Şirketin Belygom NFT adlı Non-Fungible Token (NFT) projesinin geliştirilmesine yardımcı olan şirketin medya ortağı Daehong Communications'ın yaptığı açıklamaya göre, proje Polygon protokolüne genişletilecek.

Genişletilmiş projenin adı Belygom NFT Season 2 ve ekibin sözcüsüne göre proje üzerinde çalışmalar devam ediyor ve kesin lansman tarihi henüz açıklanmadı.

Polygon protokolü, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş yüksek performanslı bir Layer-2 ağıdır. Daha ucuz işlem ücretleri ve yüksek işlem hızı sayesinde, özellikle NFT geliştiricileri için önemli bir merkezdir. Polygon, Ethereum protokolünün gelişmiş güvenlik ve mirasından yararlanırken, bu yetenekleri neredeyse her şekilde geliştirmeyi başardı.

Mevcut çekiciliğine dayanarak, Polygon şu anda Web3.0 dünyasındaki toplam NFT satışları için dördüncü en büyük blok zincir birimi olarak yer alıyor. CryptoSlam.io'dan alınan verilere göre, Polygon, son 24 saat içinde BNB Chain ve Cardano gibi en iyi takımların önünde toplam 412.000 $'dan fazla NFT satış hacmine sahip.

BellyGom NFT koleksiyonu ilk olarak geçen yıl Haziran ayında Klaytn Ağında piyasaya sürüldü. NFT'nin sahibi olmak, otel rezervasyonlarında ve alışveriş kuponlarında indirimler dahil olmak üzere özel fırsatlara erişim sağlar. Bu Sezon 2 başlangıcı, büyük olasılıkla sahiplerin faydalarını genel olarak genişletmek için faturalandırıldı.

Bahsedilen ortaklığa rağmen, Polygon'un NFT koleksiyonunun yönetiminde sınırlı bir katılımı bulunmaktadır.

Bir Polygon sözcüsü Forkast'a doğrudan mesaj yoluyla ortaklığı özetleyerek "Polygon ve Daehong [artık] teknik ortaklar ve gerektiğinde pazarlama desteği sağlayan karşı taraflardır" dedi. "[BellyGom] NFT projesinin asıl işletimi Polygon Foundation tarafından yürütülmeyecek, ancak mevcut NFT'ler Polygon'a taşınacak."

Poligon Genişletme: Fiyat İçin Çıkarım

Lotte Group ve Polygon arasındaki anlaşma, karşılıklı olarak faydalı olan bir anlaşmadır. Anlaşma, Lotte Group'un Polygon aracılığıyla hızla büyüyen Web3.0'a doğru genişlemesini sağlayacak olsa da, daha geniş sürdürülebilirlik gündemini karşılamak için protokolün enerji verimliliğinden yararlanacak.

Bununla birlikte, Polygon için anlaşma, ekosistemine büyük bir katkı sağlayacak ve bu nedenle, yatırımcıların MATIC'in gelecekteki fiyatına bahse girmelerine ve böylece birikimi artırmalarına yardımcı olabilecek olumlu duyguları yönlendirmek için faturalandırılıyor.

Polygon, en yüksek puan alan Web2 ve eski şirketleri içeren bir dizi yüksek profilli ekosistem genişletmesine ulaşıyor. Crypto-News Flash tarafından bildirildiği üzere Polygon, Solana (SOL) ile tamamen uyumlu olmaya çalışırken yakın zamanda Eclipse ile bir ortaklık imzaladı.

Bu düşünceli ortaklıklar, Starbucks, Adidas ve Prada ile ilgili bağlantılarla daha da birleşerek protokolü, dijital koleksiyon alanında yol arayan ana akım firmalar için en iyi hedef haline getiriyor.

MATIC, son 24 saatte %2,60 ve geçen hafta %15'ten fazla düşüşle 1,22 dolardan el değiştiriyor. Büyüyen ekosistem büyümesi, tokenin canlanmış bir büyüme trendi elde etmesine ve orta-uzun vadede yeni bir ATH'nin 3 dolardan yeniden test edilmesine yardımcı olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ