Bu yazımızda sizlere Polymath Coin (POLY) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve POLY Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Polymath Coin (POLY) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi POLY Coin

Bu yazımızda sizlere Polymath Coin (POLY) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve POLY Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Polymath Coin (POLY) Nedir?

Polymath projesi, "işletmelerin bir blok zincirinde menkul kıymet tokeni çıkarmasına yardımcı olmayı" amaçlıyor. Bir şirket olarak Polymath, Ethereum blok zincirinde en belirgin token standartlarından bazılarını oluşturmuştur.

Genellikle "Menkul Kıymet Token Standardı" olarak anılan ERC-1400 standart kitaplığı, Kısmen Değiştirilebilir Token (ERC-1410), Çekirdek Menkul Kıymet Tokeni (ERC-1594), Denetleyici Token İşlemi (ERC-1644) standartları ve Belge ve Efsane Yönetimi (ERC-1463) gibi birden çok yenilikçi alt öğeden oluşur. Beyaz listeye alma ve kara listeye alma gibi özelliklere ve zincir üstü uygulamalar için yasal belgelerin kullanılmasına izin verir.

Polymesh, kullanıcıların gizlilik, kimlik, yönetişim ve uyumluluk göz önünde bulundurularak oluşturulmuş kendi menkul kıymet tokenlerini yayınlamalarını sağlayan bir blok zinciri yapısıdır. Polymesh, Nominated Proof of Stake konsensüs mekanizmasını kullanır.

Doğrulayıcılar (yani izin verilen varlıklar), ağ üzerinde POLY tokenlerini paylaştırır ve yazma nodelarını çalıştırır. Aday gösterenler, Doğrulayıcılar üzerinde POLYX tokenlerini paylaştırır, Sonuç olarak, her ikisi de zincire eklenen bloklara ve belirlenmiş rollerinin yerine getirilmesine bağlı olarak ağ tarafından ödüllendirilir veya cezalandırılır.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ