BTC'nin kısa vadeli sahipleri tarafından tutulan toplam kâr arzı, geçen hafta boyunca tarihi düşükleri test etmeye devam etti. BTC, altın, S&P500 ve NASDAQ'dan önemli ölçüde daha iyi performans gösteriyor.

Anthony Pompliano, 11 Haziran'da Bitcoin (BTC) piyasalarında neler olduğu ve neden hala mükemmel para sistemi olduğu hakkında bir video paylaştı.

BTC'nin kısa vadeli sahipleri tarafından tutulan toplam kâr arzı, geçen hafta boyunca tarihi düşükleri test etmeye devam etti. BTC'nin hash fiyatı, madencilerin hash oranını kısalttığını, zorluğu kısalttığını ve BTC fiyatını özlediğini gösteriyor .

BTC'nin mükemmel parasal sistem olmasıyla ilgili olarak, Amerikalı yatırımcı özellikle geleneksel varlıkların yatırım getirisinden bahsetti.

1 yıllık değerlere bakıldığında, BTC ve geleneksel piyasalar çok benzer, ancak daha uzun zaman dilimleriyle karşılaştırıldığında, BTC geleneksel piyasadan çok daha iyi performans gösteriyor.

BTC ayrıca ömrünün sadece 500 günü boyunca mevcut seviyesinde işlem gördü. Bu, BTC satın alırsanız, zamanın %89'unun ABD doları değerinde yükseleceğiniz anlamına geliyor.

BTC'nin CAGR'sine bakıldığında, şu anda %135'in biraz altında. Bu, kriptonun altından, S&P500'den ve NASDAQ'dan önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiği anlamına geliyor.

CoinMarketCap'e göre BTC, son 24 saatte %4,59'luk bir düşüşün ardından ve aynı zaman diliminde 29,145,37$'a ulaştıktan sonra, şu sıralar 27.500 $ seviyelerinde seyrediyor.

BTC de geçen hafta %6,79 fiyat düşüşü gördü.

Piyasa değeri ile ilgili olarak, BTC %4,80 düştü ve 525,678,783,047 $ seviyesinde bulunuyor. Kripto ayrıca 24 saatlik 34.904.089.880 dolarlık bir işlem hacmi gördü. Bu sayı son güne göre %20.61 arttı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ