Kripto borsası Gemini bu ay Brave tarayıcısının BAT tokenına destek ekliyor.

Popüler Altcoin Bu Gelişme Üzerine İvme Kazandı

Kripto borsası Gemini bu ay Brave tarayıcısının BAT tokenına destek ekliyor.

Haberleri Pazartesi günü açıklayan Gemini, kullanıcıların 24 Nisan'dan itibaren BAT hesaplarına para yatırabileceğini söyledi. Bundan sonra tokenlar ilgili ticaret desteği "yakında" eklenecek.

Listelendikten sonra BAT, Gemini'de işlem yapmak için kullanılabilecek altıncı dijital varlık olarak bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), bitcoin cash (BCH), litecoin (LTC) ve Zcash'e katılacak.

Gemini, "BAT için USD, BTC ve ETH işlem çiftlerini hem sürekli sipariş defterimizde hem de otomatik blok ticaret sistemimizde sunacağız."Hareketin ardındaki mantığın ne olduğu belirsizliğini koruyor.

Özellikle, kullanıcıların duyuruya göre mevcut Gemini Ethereum adresleri desteklenmediği için BAT tokenlarını yatırmak için yeni bir Ethereum para yatırma adresi oluşturmak zorunda kalacaklar.

 Geçen ay Brave, coronavirus pandemisinin ortasında 1 milyon yeni kullanıcı ekledi. Bu sayı, tarayıcının aylık etkin kullanıcılarını (MAU) 13.5 milyona ve günlük etkin kullanıcıları (DAU) Mart 2020 itibarıyla 4.3 milyona getiriyor.

BAT bu gelişme sonrasında yüzde 9 yükselişle fiyatını 0,15 dolar seviyesine taşıdı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ