Microsoft ile işbirliği içerisinde blockvhain üzerine inşa edilmiş 'The Way of the isimli oyunun piyasaya sürüldüğü haberinin açıklanmasının ardından VeChain fiyatı yüzde 25’in üzerinde artış gösterdi.

Microsoft ile işbirliği içerisinde blockchain üzerine inşa edilmiş "The Way of the Tier" isimli oyunun piyasaya sürüldüğü haberinin açıklanmasının ardından VeChain fiyatı yüzde 25’in üzerinde artış gösterdi.

1980'lerde piyasaya sürülen ilk gamebooklardan biri olan 'The Way of the Tiger'ı yaratan kişinin oyununu piyasaya yeni bir biçimde getirmeye karar verdiği ifade edilmiş ve bunu da VeChain'in defteri üzerinden gerçekleştirdiği vurgulanmıştı.

Şimdi, VET token fiyatı yüzde 25'in üzerinde arttı.

Oyun Efsanesinin Geri Dönüşü

Orijinal ünlü oyunun yazarı Jamie Thomson, Eidos ve Fable oyun yapımcıları ile birlikte çalışacak. Yazılım devi Microsoft da onlara katılacak.

Oyun VeChainThor defterinde yayınlanacak. Büyük ölçeklenebilirliği için seçildi. Ayrıca, tüm kripto işleri ile uğraşmak zorunda kalmadan 'kartlar ve öğeler oluşturmanıza olanak sağlayacak.

Projenin yol haritası, oyunun gelecek yıl kamuya açıklanmasını vaat ediyor.

Ethereum popüler oyun CryptoKitties'i 2018'de başlattığından beri, blockchain oyunları dünya genelinde popülerlik kazanıyor. Geçen yıl, topluluk CryptoKitties'e o kadar girmişti ki Ethereum, işlem ücretlerinin fiyatında çarpıcı bir artış yaşanırken büyük bir sıkıntı yaşadı.

VeChain (VET) Fiyatı Neredeyse Yüzde 26 Arttı

Haberin açıklanmasından sonra VeChain token VET’in fiyatı CoinMarketCap verilerine göre yüzde 25’in üzerinde bir artış gösterdi.

VET'i takip eden ve sıklıkla VET çizelgeleri ve tahminlerini yayınlayan bir kripto analisti @CryptoMichNL, koinin fiyat artışını not ediyor ve Vet yatırımcılarını tebrik ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ