Stellar Lumen (XLM) toplandı ve 22 Nisan'da 0,053194 dolarlık genel direnç seviyesinin üzerinde yükseldi ve yükseliş gösteren bir üçgen paterni tamamladı. Bu kurulumun hedefi 0.076388 $ 'dır.

Stellar Lumen (XLM) toplandı ve 22 Nisan'da 0,053194 dolarlık genel direnç seviyesinin üzerinde yükseldi ve yükseliş gösteren bir üçgen paterni tamamladı. Bu kurulumun hedefi 0.076388 $ 'dır.Genellikle, fiyat bir yükseliş kurulumundan çıktığında, koparma seviyesini geri döndürme ve yeniden test etme eğilimindedir. Bununla birlikte, bazı durumlarda, momentum o kadar güçlüdür ki, fiyat sadece birkaç gün boyunca konsolide olur ve daha sonra yukarı hareketini sürdürür.

Her iki hareketli ortalama da yükseliyor ve göreceli güç endeksi aşırı alım bölgesinde işlem görüyor, bu da boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor.

XLM / USD çifti de son iki gündür 0.060 $ 'lık acil psikolojik desteğin üzerinde birleşiyor. Bu, boğaların önümüzdeki birkaç gün içinde daha yüksek seviyeler bekledikleri için acele ederek pozisyonlarını kapatmadıklarını gösteriyor.

0,050 $ 'dan 0,066102 $' a yakın keskin artış bir bayrak direği oluşumu gösterir. Keskin yukarı hareketin ardından, XLM / USD çifti genellikle bir süreklilik modeli olarak çalışan bir flama yaptı.

Flamadaki güçlü bir kopuş, yukarı hareketin olası yeniden başlamasına işaret eder. Boğalar flamaların üzerine çıktı ama koparmaya tutunmak için mücadele ediyorlar. Bu, daha yüksek seviyelerde satış yapılmasını önerir.

Bu nedenle, tüccarlar satın almadan önce fiyatın kapanmasını (UTC saati) 0.063327 $ üstünde bekleyebilirler. İlk durdurma kaybı 0,060 $ olarak tutulabilir. Fiyat kuzeye doğru ilerledikçe, riski azaltmak ve kağıt karlarını korumak için duraklar daha yüksek olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ