Axie Infinity toplam işlem hacminde 1,1 milyar dolardan fazla bir rakama ulaşarak rekor kırdı. Veriler, son 30 günde 780 milyon dolar üretildiğini gösteriyor.

Popüler Altcoin Bu Metrikte Tüm Zamanlar Rekoru Kırdı – İşte Ayrıntılar

Axie Infinity toplam işlem hacminde 1,1 milyar dolardan fazla bir rakama ulaşarak rekor kırdı. Veriler, son 30 günde 780 milyon dolar üretildiğini gösteriyor.

Axie şu anda tüm zamanların satış sıralamasında CryptoPunks ve NBA Top Shot'ın üzerinde yer alıyor.

Değiştirilemez token (NFT) tabanlı video oyunu Axie Infinity, tüm zamanların işlem hacmi toplamı 1,1 milyar doları aştığı için yepyeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Merkezi olmayan uygulamalar (DApp'ler) için küresel bir uygulama mağazası olan DappRadar.com'daki verilere göre, 1.111 milyar dolar değerinde Axie Infinity NFT satışı kaydedildi. Bu, hem Axie Marketplace'te hem de OpenSea ve Rarible gibi diğer NFT platformlarında yapılan satışları kapsar.

Milyar dolarlık dönüm noktası, 2,5 milyondan fazla bireysel satışın sonucudur. Ayrıca, veriler, satışların yalnızca son 30 günde yaklaşık 780 milyon dolar kazandığını ve o dönemde 1.4 milyonun üzerinde bireysel satış yapıldığını gösteriyor.

Axie şu anda tüm zamanların en çok satan NFT koleksiyonu olarak yer alıyor.

Bu dönüm noktası, bu ayın başlarındaki bir diğerinden kısa bir süre sonra geliyor. Axie Infinity temsilcileri, oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden günlük 1 milyon aktif kullanıcıya (DAU) ulaştıklarını duyurdu. Bu hızlı ardıl başarılar, Axie'nin tarafında önemli bir büyüme olduğunu gösteriyor. Raporlar, Temmuz ayı başlarında, blockchain tabanlı oyunun yalnızca 350.000 DAU'ya sahip olduğunu ortaya koydu.

AXS Tokeni Artıyor

Projenin yerel tokeni AXS, 27 Temmuz'da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52,17 $'a ulaşarak son haftalarda kendi kilometre taşlarından payını aldı. Bu da, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49.20 $'ı sadece üç gün takip etti.

AXS o zamandan beri biraz düşerken, verilere göre, 40 doların üzerinde rahat bir pozisyon korudu. Bununla birlikte, CoinMarketCap verileri 8 Ağustos sabahının erken saatlerinde bir artış gösterdi. Daha spesifik olarak, AXS'nin fiyatı bir saatten kısa sürede 40.65 dolardan 46.34 dolara yükseldi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ