Popüler altcoin Chiliz’den bugün dev bir hamle geldi ve Hindistan’ın önde gelen kripto para borsalarından biri olan CoinDCX’te CHZ’nin Hint Rupisi ile işlem göreceği açıklandı.

Popüler Altcoin Chiliz’den Hindistan’da Dev Hamle

Popüler altcoin Chiliz’den bugün dev bir hamle geldi ve Hindistan’ın önde gelen kripto para borsalarından biri olan CoinDCX’te CHZ’nin Hint Rupisi ile işlem göreceği açıklandı.

Chiliz’den yapılan açılamada şu ifadelere yer verildi.

Sevgili Chilizenler,

Popüler Hint kripto borsası CoinDCX, CHZ / INR ticaret çiftini ekleyecek ve kullanıcıların Hint Rupisi (₹ INR) kullanarak doğrudan platformdan CHZ satın almalarına izin verecek.

Mevduat ve para çekme işlemleri bugün 12'de (12 Mayıs Salı) Hindistan'da saat 16: 00'da başlayacak ve mevcut CHZ / BTC & CHZ / USDT çiftlerine ek olarak yeni işlem çifti ile ticaret 18: 00'da (CES 14:30) başlayacak.

CHZ, blockchain tabanlı fan etkileşimi konusunda uzmanlaşmış olan Chiliz'e yakıt sağlayan yardımcı programdır. Chiliz, fan oylama ve ödül uygulaması Socios.com aracılığıyla hayran katılımı çözümleri sunuyor.

Ortaklar arasında büyük futbol kulüpleri FC Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain, Atlético de Madrid, Galatasaray, AS Roma, CA Independiente gibi devler bulunuyor. Ayrıca Chiliz 7 Mayıs Perşembe günü itibariyle dünyanın önde gelen MMA kuruluşu olan UFC® ile de ortaklığını duyurdu.

Yeni ticaret çiftinin eklenmesi, Hindistan pazarındaki CHZ $ likiditesini önemli ölçüde artıracaktır. Dünya genelindeki kilit pazarlarda CHZ $ 'ın erişilebilirliğini artırmak, stratejik planımızın önemli bir parçasıdır ve ufukta Hindistan ve diğer uluslararası pazarlarda önde gelen sporlarda potansiyel yeni ortaklıklar bulunmaktadır.

Son aylarda önemli pazarlardaki ek listeler arasında Güney Kore'de Upbit.com ve Türkiye'de Paribu.com yer alıyor. Spor ve eğlence için dünyanın ilk kripto borsası platformumuz Chiliz.net'te işlem yapmak, geçtiğimiz ay $ JUV (Juventus) Fan Token'ın lansmanı ile 15 Nisan'da başladı. Mevcut tüm Socios.com iş ortakları için Fan Token ticareti ikinci çeyrekte izlenecek ve 2020 boyunca platformda canlı yayınlanacak ek Fan tokenları ile daha da genişleyecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ