Chiliz ($ CHZ) ekosistemini büyütmeye devam etmemiz ve farkındalığımızı arttırmamız için en iyi topluluk üyelerimizi bize yardım etmeye çağırıyoruz.

Popüler Altcoin Chiliz Ekosistemini Büyütmek İçin Yeni Adımlar Atıyor - İşte Ayrıntılar

Popüler altcoinlerden Chiliz önmeli bir çağrıda bulunarak ekosistemi genişletmek adına bir davette bulundu. Yapılan çağrının ayrıntıları şu şekilde yer alıyor: 

Chiliz ($ CHZ) ekosistemini büyütmeye devam etmemiz ve farkındalığımızı arttırmamız için en iyi topluluk üyelerimizi bize yardım etmeye çağırıyoruz. Bir çoğunuz son 18 aydır gelişmemizi yakından takip ediyor; desteğiniz için gerçekten teşekkür ediyoruz. Tüm Chilizen’lerimizi, Chiliz İttifakına üye olmak için gönüllü programımıza katılmak üzere başvurmaya davet ediyoruz.

 Kabul edilirseniz; Chiliz Topluluğu Lideri Joe tarafından e-posta ve Telegram ile iletişim kurulucaktır. Lütfen gerçek Joe ile konuştuğunuzdan emin olun; geçmişte Chiliz Takımı Üyelerini taklit etmeye çalışan dolandırıcıların bizleri hedef aldığını hatırlatmak isteriz.

 İşte bize nasıl yardımcı olabileceğiniz:

 – 18’den fazla dilde akıcı olan çok uluslu bir ekibiz; ancak süper güçlerimiz sınırlı, bu da önemli haber duyurularını / socios.com uygulama özelliklerini çevirmek için uygun zamanı her zaman ayıramayacağımız anlamına geliyor. Sizi çevirilerde bize hep beraber yardım etmeye davet ediyoruz.

 – Küçük bir ekip için çok fazla haber üretiyoruz ve bu topluluk kanallarımızda birçok soru ve yorum anlamına geliyor. Bazen her şeye, özellikle de farklı zaman dilimlerinde cevap veremiyoruz. Chiliz Topluluk Davranışını denetlemekte ve uygulamakta yardımcı olmak, üyelerimize cevap verme ve rehberlik etmeye davet ediyoruz.

 – Chiliz İttifakı üyeleri; Socios.com uygulaması özelliklerine erken erişim, kullanıcı yolculuğunun sorunsuz ve kesintisiz olması ve aynı zamanda çözmemiz gereken hataları bulmamıza yardımcı olmak için doğrudan Socios ekibine geri bildirim / öneri sunma önceliğine sahip olacak.

 Chiliz İttifakına üye olmanın faydaları:

 – Chiliz’e ayıracağınız zamana bağlı olarak CHZ kazanın

– Etkinlik ve yerel buluşmalarımıza ayrıcalıklı bir misafir olarak katılma daveti

– Ayrıcalıklı Socios.com ve Chiliz ürünleri ve toplantıları

– Uygulamadaki yeni gelişmeleri herkesten önce görmek ve test etme şansı

– Cool bir Chiliz / Socios.com hoşgeldin paketi

– Resmi Telegram kanallarımızda Chiliz Alliance unvanı

 Ana hatlarıyla:

 Yer: Küresel

Seçim Kriterleri: 

– Chiliz ($ CHZ), Socios.com, cryptocurrency ve blockchain konusunda tutkulu olmalı

– Chiliz’i 6 aydan uzun süredir takip ediyor olmalı

– Sosyal Medya kanallarında markalarımızla etkileşimde olmalı

– $CHZ tutuyor olmalı

– Chiliz ekibinin bir üyesi ile online görüşme organize edebilmeli

 Chiliz İttifakına katılmak için daha fazla sorunuz mu var?  Telegram kanalımızda sorabilirsiniz.

 Buradan Başvurabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ