Chiliz’den bugün yatırımcılarını ve taraftarları sevindiren önemli bir açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre Juventus ($Juv) fan token alım-satım bugün (15 nisan) chılız.net’te 16:00’da başlıyor

Popüler Altcoin Chiliz Juventus Fan Token Alımlarını Bugün Başlatıyor

Chiliz’den bugün yatırımcılarını ve taraftarları sevindiren önemli bir açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre Juventus ($Juv) fan token alım-satım bugün (15 nisan) chılız.net’te 16:00’da başlıyor

Açıklamanın detaylarında şu ifadelere yer veriliyor:

Chilizenler, söz verdiğimiz gibi Juventus ($JUV) Fan Token alım-satımları bugün dünya’nın ilk spor ve eğlence borsa platformu Chiliz.net’te TSİ 16:00’da başlıyor. Bugün lansman; fiyatın taraftar hissiyatı, alınan sonuçlar, turnuva zaferleri ve transfer sezonu aktiviteleri gibi faktörlerden kaynaklanan piyasa talebine göre tanımlanacağı yeni bir dijital varlık sınıfının doğuşunu tanıtacak.

Socios.com’da tutulan $JUV tokenler artık uygulamadaki ‘çekme’ özelliği kullanılarak Chiliz.net’e gönderilebilir.

Fan Token Arzı (FTO ™) sırasında Socios.com’dan satın alınan tüm Fan Tokenler, satın alma tarihinden itibaren 90 günlük bir kilide tabidir.

Bu nedenle, $JUV tokeninizi $JUV’un (FTO™) tarihinin son gününde satın aldıysanız, Chiliz.net’e çekilmeden önce yaklaşık 3 ay beklemeniz gerekecektir.

FC Barcelona ($BAR) Paris Saint-Germain ($PSG), Atlético de Madrid ($ATM), A.S. Roma ($ASR), Galatasaray ($GAL) CA Independiente ($IND) ve esports devleri OG ($OG)  için Fan Tokenleri önümüzdeki aylarda Chiliz.net’te listelenecek.

Spor ve eğlence dünyasından çok daha fazla Fan Tokenlerinin alım-satım işlemleri 2020 yılında bekleniyor. Bu arada, en iyi taraftar deneyimlerini ve ödüllerini sunmak için çok çalışıyoruz (futbol geri döndüğünde hem stadyumun içinde hem de dışında).

Chiliz.net’te $JUV işleminin ilk birkaç saati hakkında ayrıntılar da dahil olmak üzere daha kapsamlı bir güncellemeyle geri döneceğiz.

 Chiliz yazının yazıldığı sırada 0,006579 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ