America'nın en büyük kripto para borsası Coinbase Pro, Axie Infinity (AXS) dahil olmak üzere yeni tokenlerin listesini duyurdu.

America'nın en büyük kripto para borsası Coinbase Pro, Axie Infinity (AXS) dahil olmak üzere yeni tokenlerin listesini duyurdu.

Fiyat Sert Yükseldi

Axie Infinity (AXS), Coinbase Pro'da alım satım için listelenecek en yeni dijital varlıklar arasında yer alıyor. Genellikle benzer geliştiricilerde olduğu gibi, duyurudan sonraki birkaç saat içinde fiyatı yaklaşık %30 arttı.

Önde gelen ABD borsası, 11 Ağustos'ta ticaret platformunun Coinbase Pro versiyonunda bir yer bulmak için en son token setini açıkladı.

Yukarıda bahsedilen AXS'nin yanı sıra diğer tokenler REQ, TRU ve WLUNA'dır. Kullanıcılar 11 Ağustos'tan itibaren dört kripto paranın tamamını yatırabilirler.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Açıklamada, bunlara verilen desteğin “belirli istisnalar dışında genel olarak Coinbase’in desteklenen yargı bölgelerinde mevcut olacağı” açıklığa kavuşturuldu.

Ayrıca, dördü için alım satım işlemleri bugün Pasifik Saati (PT) ile 12 Ağustos'ta "ya da sonra" başlayacak. Bununla birlikte, tüm likidite gereksinimlerinin karşılanması gerekiyor ve sipariş defterleri yalnızca post-post, sadece limit ve tam ticaret olmak üzere üç aşamada başlayacak.

Her bir token, dolar (USD), Tether (USDT), euro (EUR) ve bitcoin (BTC) dahil olmak üzere çeşitli ticaret çiftleri ile alım satım için uygun olacaktır.

Fiyat Artışı İçin Katalizör

Coinbase ve Coinbase Pro'daki listeler, tipik olarak ani fiyat artışları için katalizördür ve bu seferki durum bir istisna değildir.

Çılgınca popüler olan blockchain tabanlı sanal video oyunu Axie Infinity'nin arkasındaki token olan AXS, 59 dolardan düşük bir seviyeden 77 doların üzerine çıktı. Bu %30'luk artıştan sonra, biraz sakinleşti ve şu anda 66 doların üzerinde duruyor.

Bununla birlikte, 4 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile en büyük 30 dijital varlık arasında bir yer buldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ